RX570 Rust kaldırır mı?

Hocam oyuna girmeniz asırlar sürebilir. SSD alırsanız oynayın. 8 GB RAM ile en fazla Medium sunucuda oynarsınız 150 kişilik. HDD'ye kurmuştum ilk başta ve oyun 10 dakikada bile açılmadı.

Alakası yok Rust'un optimizasyonu çok kötü değil 8 GB RAM GTX 750 Ti ile 60 55 FPS alıyorum sorunsuz
Optimizasyonla alakası yok, etraftaki yoğunluğa göre RAM kullanımı çok artarsa 8GB RAM yetersiz gelir ve ancak düşük popülasyonlu serverlarda rahat oynarsınız.

Asırlar değil de bir 15 dakika falan sürüyor SSD ile 3 dakikaya kadar düşüyor süre.

3 dakika bile çok uzun sayılıyor siz 15 dakika diyorsunuz :D

Asırlar değil de bir 15 dakika falan sürüyor SSD ile 3 dakikaya kadar düşüyor süre.
Hocam 15 dakika büyük bir süre. Bir de sunucuya girmesi var ki bu adım da SSD ile 4-5 dakika sürüyor bende. Yani HDD ile oynasaydım toplam 40-45 dakika sürecekti bir oyuna girmem.

Optimizasyonla alakası yok, etraftaki yoğunluğa göre RAM kullanımı çok artarsa 8 GB RAM yetersiz gelir ve ancak düşük popülasyonlu serverlarda rahat oynarsınız.

Rust'ta 585 saatim var ve en az 300'ü official sunucularda official sunucuların 200 300 çektiğini bilirisiniz ve ben sorun yaşamıyorum arkadaşın bu sistemle yaşayacağını hiç zannetmiyorum üstelik bir de benim RAM DDR3.

Rust'ta 585 saatim var ve en az 300'ü official sunucularda official sunucuların 200 300 çektiğini bilirisiniz ve ben sorun yaşamıyorum arkadaşın bu sistemle yaşayacağını hiç zannetmiyorum üstelik bir de benim RAM DDR3.
Ben 3-4 yıl önce rahat oynayabiliyordum ancak, 1-2 yıldır birkaç kere bir arkadaşımla girmeyi denedik ve oyun donup durdu sürekli. Sizde çatışmalarda falan hiç mi donmuyor?

Yeni konular

Geri
Yukarı