RX570 sistem Cyberpunk 2077 performansı nasıl olur?

İşletim sistemi
Windows 10

DarkWalker

Centipat
Daha fazla  
Geçen günlerde bir sistem topladım sıkıntısız çalışıyor ve yeni çıkan Cyberpunk 2077'yi oynamak istiyorum. Fakat düşük FPS'de oynamak yerine hiç almamayı tercih ederim, oyunun fiyatı biraz pahalı ve öğrenciyim. Boşu boşuna para vermek istemiyorum düşük FPS'de oynayacaksam.
Acaba bu sistem özellikleri ile kaç FPS alırım?
-AMD Ryzen 3 3200G İşlemci
-GSKILL 8GB 3200MHz Ram
-MSI RX 570 Armor 8G OC Ekran kartı

RAM'den dolayı sürekli drop yersiniz. Aldığınıza değmez. 8 GB RAM yetmiyor oyuna. 16 GB RAM ile bile sağlıklı oynanmıyor. Oyun zaten optimize özürlü. 5-6 ay sonra alın oyunu. O zamana kadar anca düzeltirler.

Geçen günlerde bir sistem topladım sıkıntısız çalışıyor ve yeni çıkan Cyberpunk 2077'yi oynamak istiyorum. Fakat düşük FPS'de oynamak yerine hiç almamayı tercih ederim, oyunun fiyatı biraz pahalı ve öğrenciyim. Boşu boşuna para vermek istemiyorum düşük FPS'de oynayacaksam.
-AMD Ryzen 3 3200G işlemci.
- G.Skill 8 GB 3200MHz RAM.
-MSI RX 570 Armor 8G OC ekran kartı.

1080P Low 20-65 arası alırsın oyunda optimizasyon çok kötü ortalama dersek 45 FPS civarı(zevk alamazsın kısaca)

-AMD Ryzen 3 3200G işlemci.
- G.Skill 8 GB 3200MHz RAM.
-MSI RX 570 Armor 8G OC ekran kartı.

RAM aldıktan sonra deneyin hocam. 8 GB RAM kullanıyor zaten oyun.

-AMD Ryzen 3 3200G İşlemci
-GSKILL 8GB 3200MHz Ram
-MSI RX 570 Armor 8G OC Ekran kartı
i7-7700K - Radeon Pro 580 ikilisiyle 1080p herşey low 33-37 fps arası alıyorum. Sizin kartınızın benim kartıma eş olduğunu daha yüksek frekansta çalıştığını vs. düşünsek bile benimle aynı performansı alırsınız. Dinamik FidelityFX ayarından kare hızı hedefini 60, min. çözünürlük 50 max. çözünürlük 100 ayarladığım zaman FPS 60 sabit olacak şekilde oyunun çözünürlüğünü ölçeklendiriyor ve 55-60 fps arası stabil oyun imkanı sunuyor.
Gel gelelim bu ayarlar sonrası oyun bir halta benziyor mu ? Hayır benzemiyor karakterler, arabalar, gölgeler geç yükleniyor, yüzleri çamur gibi...

Geri
Yukarı