RX570 sistem Fortnite kötü görüntü

İşletim sistemi
Windows 10

Zbidy35

Kilopat
Daha fazla  
Selamlar, bu hafta da yani 1 şubattan sonra Fortnite kendi kendine güncellendikten sonra eskisi gibi grafiğim aynı olmadığını fark ettim. Oyunda hiçbir hatası yok. Piksellerde sorun çok fazla var. Dürbünlü silahlarda da nişan almakta çok zorlanıyorum. PC özelliklerim oldukça iyi.
RX570, 8 GB RAM, Ryzen 3 3200G.
Bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim.

Dosya Ekleri

• 1.png
    1.png
    3,6 MB · Görüntüleme: 60
  • 3.png
    3.png
    3,3 MB · Görüntüleme: 59
  • 4.png
    4.png
    3,4 MB · Görüntüleme: 59
  • grafik 1.png
    grafik 1.png
    479,4 KB · Görüntüleme: 63
  • grafik 2.png
    grafik 2.png
    464,5 KB · Görüntüleme: 61
Anti aliasing'i arttırabilir misiniz?
(Örneğin 4x yapın veya 8x.)

Selamlar, bu hafta da yani 1 şubattan sonra Fortnite kendi kendine güncellendikten sonra eskisi gibi grafiğim aynı olmadığını fark ettim. Oyunda hiçbir hatası yok. Piksellerde sorun çok fazla var. Dürbünlü silahlarda da nişan almakta çok zorlanıyorum. PC özelliklerim oldukça iyi.
RX570, 8 GB RAM, Ryzen 3 3200G.
Bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim.
RAM'in az onu 16GB'a yükseltmen lazım. Mümkünse oyunu SSD'ye kur. Görüntüde 'texture'lar tam yüklenmemiş, muhtemelen RAM'i arttırıp oyunu SSD'ye kurarsın düzelir.

Arkadaşlar @feahleinda_ @dissti1 @White Chocolate Mocha @Mert Ayıboğan 60 FPS aldım textures'i orta yaptım. Bu oyunu 2 yıldır oynuyorum hiç ayarımı değiştirmedim, 8 GB ram ile oynadım hiçbir sorun yoktu ve HDD üzerinden hâlâ oynuyorum çünkü hiçbir sorun yoktu. Bu haftadaki Fortnite güncellemeden sonra resimde gördüğünüz gibi grafikte sorun oluştu. Ne olduğunu anlayamadım bu grafikte.

Arkadaşlar @feahleinda_ @dissti1 @White Chocolate Mocha @Mert Ayıboğan 60 FPS aldım textures'i orta yaptım. Bu oyunu 2 yıldır oynuyorum hiç ayarımı değiştirmedim, 8 GB ram ile oynadım hiçbir sorun yoktu ve HDD üzerinden hâlâ oynuyorum çünkü hiçbir sorun yoktu. Bu haftadaki Fortnite güncellemeden sonra resimde gördüğünüz gibi grafikte sorun oluştu. Ne olduğunu anlayamadım bu grafikte.
Oyun gitgide güncelleniyor, grafik kalitesi ve RAM gereksinimi gibi şeyler artabilir, çok normal. Dediklerimi yaparsan sorun çözülecektir.

Sorunumu ekran kartımı güncelleyerek, Directx 11 kullanarak, Eşletirme bölgeyi otomatik yaptım ve paket kaybımı yaparak yaptım.

Paket Kaybı için​

Paket kaybı, bilgisayarından sunucularımıza gönderilen veri paketlerinin geri dönerken varış noktasına ulaşamamasından kaynaklanır. > Paket kaybı sorununu çözebilecek komut dizini seçeneğini aşağıda paylaştık:

1. Epic Games başlatıcısını aç.
  2. Ayarlar'a tıkla.
  3. Aşağıya in ve Fortnite'ı genişlet.
  4. Ek Komut Satırı Değişkenleri seçeneğinin yanındaki kutucuğu işaretle.
  5. Boş metin kutusuna ağ bağlantısı güncellemelerini kısıtlamak için -limitclientticks yaz
Kaynak: "Fortnite çökmesi ve teknik sorunları" nasıl düzeltilir bölümünden baksınlar

Yeni konular

Geri
Yukarı