RX570 sistem kod 3 ve kod 43 hataları veriyor

Lowkans

Centipat
RX570 Gigabyte sahibiyim. Birden bilgisayarım kapandı. Açtıgımda kod 3 hatası verdi. Sürücüyü yeniden kurup güncelledim. Bu sefer de kod 43 hatası verdi. Kod 43 hatasını biliyordum. Fixlemesini yaptım ama bu sefer yine kod 3 hatası verdi. Nasıl düzeltebilirim? Sonsuz döngüde şu an.

RX570 Gigabyte sahibiyim. Birden bilgisayarım kapandı. Açtıgımda kod 3 hatası verdi. Sürücüyü yeniden kurup güncelledim. Bu sefer de kod 43 hatası verdi. Kod 43 hatasını biliyordum. Fixlemesini yaptım ama bu sefer yine kod 3 hatası verdi. Nasıl düzeltebilirim? Sonsuz döngüde şu an.

Çözüme şu şekilde ulaştım, umarım arkadaşların işine de yarar.
  1. DDU ile güvenli modda driveri kaldırdım.
  2. Sonra bılgısayarda C:'de AMD'ye ait tum klasörleri sildim.
  3. Bilgisayarı guvenlı moddan cıkarıp en guncel drıverı kurdum hata devam edıyordu.
  4. Msconfig yardımı ıle guvenlı moda tekrar gıdıp AMD/ATI Pixel Clock Patcher" programını 2 kere calıstırdım.
  5. Msconfıg yardımı ıle guvenlı moddan cıkıs yaptım hata devam edıyordu. AMD/ATI Pixel Clock Patcher" tekrar 2 kere tıkladım sıstemı yenden baslattım Wındows acılırken aygıt algılama sesı geldı. 2 3 kere kod 43 hatası kalktı, Radeon programı acıldı.

Hocam, garantisi var mı?

Hatayı çözebildiniz mi? Bende de ilk önce kod: 43 hatası çıkıyordu onun çözümünü bildiğimden dolayı yaptım ve kod: 43 hatası gitti kod: 3 hatası geldi.

Cevap verir misiniz hatayı çözdünüz mü çözdüyseniz nasıl çözdünüz?

Geri
Yukarı