RX570 sistemde mavi ekran

iYiqit_Winner

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
İyi günler öncelikle. Kullandığım driver sürümü 21.4.1 WHQL bu driverı kurduğumda mavi ekran alıyorum ve Riot Vanguard ile sorun çıkarıyor. Diğer driverı yüklediğimde ise uygun olan sürümü yüklemem için hata alıyorum. Ne yapmalıyım?

i3-9100F / RX 570 4 GB XFX / 8 GB 3000MHz XPG / 240GB Adata SU630+240GB Samsung 750 EVO / H310M

Son düzenleme:
Ekran kartı sürücüsünü güncelleyelim, iki hatanın sebebi bu.
BIOS güncelleyin lütfen, BIOS veri vermemiş.
Vanguard kaldıralım.

-Hocam ben 21.4.1 WHQL (adrenalin) kullanıyorum en yeni sürücü ise Radeon Pro adlı bir sürücü ve onu kuramıyorum uygun değil hatası veriyor.
-BIOS ise USB belleğim geldiğinde güncelleyeceğim.(Hocam benim kulladığım sürümden 1 sürücü daha yeni o da beta)
-Vanguard kaldırdığımda Valorant a girilmiyor doğal olarak sonradan indirecek miyim?

-Hocam ben 21.4.1 WHQL (adrenalin) kullanıyorum en yeni sürücü ise Radeon Pro adlı bir sürücü ve onu kuramıyorum uygun değil hatası veriyor.
-BIOS ise USB belleğim geldiğinde güncelleyeceğim.(hocam benim kulladığım sürümden 1 sürücü daha yeni o da beta)
-Vanguard kaldırdığımda Valorant'a girilmiyor doğal olarak sonradan indirecek miyim?

Radeon sürümü olarak 20.11.2 sürümünü kurmanızı öneririm. Bir de kaldırırken DDU kullanın.

Radeon sürümü olarak 20.11.2 sürümünü kurmanızı öneririm. Bir de kaldırırken DDU kullanın.
Hocam sadece 2021 Nisan ayından itibaren sürücüler gözüküyor nasıl yapacağım?

Geri
Yukarı