RX570 sistemde mavi ekran

iYiqit_Winner

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
İyi günler öncelikle. Kullandığım driver sürümü 21.4.1 WHQL bu driverı kurduğumda mavi ekran alıyorum ve Riot Vanguard ile sorun çıkarıyor. Diğer driverı yüklediğimde ise uygun olan sürümü yüklemem için hata alıyorum. Ne yapmalıyım?

i3-9100F / RX 570 4 GB XFX / 8 GB 3000MHz XPG / 240GB Adata SU630+240GB Samsung 750 EVO / H310M

Teşekkür ederim kurup geliyorum.

Hocam kurdum 2 kere yeniden başlattım biraz bekledim hata vermedi teşekkür ederim, eğer tekrarlanırsa iletirim.

Hocam kurdum 2 kere yeniden başlattım biraz bekledim hata vermedi teşekkür ederim, eğer tekrarlanırsa iletirim.
Hocam bu seferde system thread exception not handled hatası verdi. Fakat minidump klasörüne düşmedi. @Er73748 @KojiroHyuga04 (sıktım sizi affola)

Son düzenleme:

Hocam bu seferde SYSTEM_THREAD_EXCEPTION_NOT_HANDLED hatası verdi. Fakat minidump klasörüne düşmedi. @Er73748 @KojiroHyuga04 (sıktım sizi affola)

Minidump klasörüne düşmesi lazım normal şartlarda. Bilgisayar mavi ekran verirken kapatmadınız değil mi?

Hocam şu anda sadece siyah ekran verdi daha da sorun çıkmadı.
Minidump

Memtest86 ile RAM testi yapın.
DDU ile kaldırıp 20.11.2 sürümünü kurun.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Memtest86 ile RAM testi yapın.
DDU ile kaldırıp 20.11.2 sürümünü kurun.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Memtest çok uzun sürer mi canlı dersim olacak da.

Geri
Yukarı