RX570 sürücü güncellemeden önce DDU ile kaldırmak şart mı?

Inanckilic

Hectopat
Yer
İstanbul/Küçükçekmece
Daha fazla  
AMD Radeon üzerinden güncelleme mevcut yazıyordu. Ben de herhalde uygulamayı güncelleyecek düşüncesi ile izin verdim ama sanırım ekran kartını güncelledi emin değilim. DDU üzerinden eski sürücüyü silip güncelleme kuruluyor diye biliyorum ama şu an bir problemim yok. DDU kullanmadığım için bir zararı olur mu? Uygulama otomatik olarak kendisi güncelledi çünkü.

Amd.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam sorunsuz çalışıyorsa gerek yok.

Üstüne kurmanda bir sorun yok. Genelde AMD yeni güncelleme kurarken temiz kurulum yapmak ister misiniz diye soruyor zaten. Ayrıca ben çok sıkıntılı bir durum olmadığı sürece DDU yerine AMD Cleanup Utility kullanıyorum.

Üstüne kurmanda bir sorun yok. Genelde AMD yeni güncelleme kurarken temiz kurulum yapmak ister misiniz diye soruyor zaten. Ayrıca ben çok sıkıntılı bir durum olmadığı sürece DDU yerine AMD cleanup Utility kullanıyorum.

Bana herhangi bir şey sormadı birkaç sefer güncelleme bildirimi geldi rahatsız ettiği için ne yaparsan yap tarzında onayladım :D DDU ile önceki güncellemeyi silerken 7 8 ay önce karşıma Intel ve AMD çıkmıştı ben işlemcinin grafik kartını silip güncelleme yapmadım sadece ekran kartını güncelledim bu arada zararı olur mu?

Geri
Yukarı