RX570 Sürücüyü Kaldırıp Kurunca FPS Düşüşü

Ben RX570 8 GB OC'li bir PC aldım. Sonra driveri sildim normalde LOL'de 250 FPS gibi bir FPS alırken tekrar yükledikten sonra FPS'im 100-120 aralığına geldi, kasma donma olmuyor ama yüksek FPS alamıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sürücü kurulumu yaparken gelişmiş seçeneklerden sadece AMD Ekran sürücüsünü seçip dener misin?
Mesela eskiden kullandığım AMD HD6570 ekran kartında, AMD Catalyst control manager kurmayınca sistem daha akıcı oluyordu.

Ekran kartı ayarlarına bir bakar mısın? Sıfır kurduğun gibi oyuna girdiysen muhtemelen performans yerine kalite ayarlarındadır.

Ekran kartı ayarlarına bir bakar mısın? Sıfır kurduğun gibi oyuna girdiysen muhtemelen performans yerine kalite ayarlarındadır.
performans ayarında ama olmuyor yine düşük fps alıyorum
Sürücü kurulumu yaparken gelişmiş seçeneklerden sadece AMD Ekran sürücüsünü seçip dener misin?
Mesela eskiden kullandığım AMD HD6570 ekran kartında, AMD Catalyst control manager kurmayınca sistem daha akıcı oluyordu.
nasıl olduğunu anlamadım

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı