Enpara kart ücreti var mı?

• Konuyu başlatan LexS
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 9
  • Görüntüleme 246

LexS

Decapat
Başvuruyu yaptım, bu hafta adresime gelecekler. Kapıya geldiğinde herhangi bir ücret ödüyor muyuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba,

Benim deneyimime göre hayır, kapıya gelip Enpara hakkında konuşup kartı da teslim edip gidiyorlar hızlıca.
Merhabalar, size Enpara hakkında bir soru sormak istiyorum lütfen yardımcı olun, bildiğimiz üzere açılan banka hesapları e-devlet üzerinden görüntülenebiliyor ama bu durum Papara, Ininal hesapları için böyle değil. Acaba açılan Enpara hesabının e-devlet üzerinden görüntülenip görüntülenemediği hakkında bilgilendirmeniz mümkün mü, teşekkürler.

Merhabalar, size Enpara hakkında bir soru sormak istiyorum lütfen yardımcı olun, bildiğimiz üzere açılan banka hesapları e-devlet üzerinden görüntülenebiliyor ama bu durum Papara, Ininal hesapları için böyle değil. Acaba açılan Enpara hesabının e-devlet üzerinden görüntülenip görüntülenemediği hakkında bilgilendirmeniz mümkün mü, teşekkürler.

Gözüküyor.

Evet gözükür, resmi olarak banka sonuçta.

Yeni konular

Geri
Yukarı