RX570 vs RX580

perfectoo

Hectopat
İki kart arasında kaldım.
Kartın biri ASUS ROG STRIX RX 570 8 GB.
Diğer kart Sapphire Nitro+ RX 580 4 GB.
İkisinin de fiyatları neredeyse aynı. Sizce hangisi alınmalı?

RX580 alın markaya çok takılmayın.

8 gb olduğu için rx570 tercih edin. Çoğu yeni nesil oyun en az 4 gb kullanıyor zaten. Fps drop yersiniz yüksek kapasiteli oyunlarda.

1800 TL civarı fiyatta buldum. Mining yapılmışlara bulaşmak istemiyorum. Bulabilirsem 8 GB versiyonunu alacağım artık.
Mining yapılmamış RX570-580 bulmak daha zor. Sizin temiz aldığınız kartlarda da mutlaka mining yapıldı hocam. Mining yapılmış kart 5 fps vermiyor aynı fps'i veriyor. Sadece biraz daha sıcak çalışıyor bunu da almadan önce alacağınız kişiden furmark testi isteyip sıcaklıklara bakarak alıyorsunuz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Testlerle sabittir.

Mining yapılmamış RX570-580 bulmak daha zor. Sizin temiz aldığınız kartlarda da mutlaka mining yapıldı hocam. Mining yapılmış kart 5 FPS vermiyor aynı FPS'i veriyor. Sadece biraz daha sıcak çalışıyor bunu da almadan önce alacağınız kişiden FurMark testi isteyip sıcaklıklara bakarak alıyorsunuz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Testlerle sabittir.

Hocam ben geçen 1600 TL'ye miningsiz RX570 8 GB satım çok temiz bir karttı o fiyata verdiğime üzüldüm 1700 falan giderdi yine veyata forumdan birinin işine yarardı çünkü temizlerini bulmak çok zor.

Yeni konular

Geri
Yukarı