RX5700 vs RTX2060

AhmetAk12

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
RX 5700 XT Gaming X alabiliyorsanız öneririm, lakin fiyatı ne kadar oluyor eklediğiniz zaman? Belki daha mantıklı sistem toplayabiliriz. Konu açın ve beni etiketleyin.

1576185500081.png

Bu 2 kasadan birini alacağım, 7000-7200 civarı kasa varsa daha iyi onu da alabilirim. İtopya'dan olmalı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle üzgünüm biraz geciktim dostum, Gaming Ürünler ve Bilgisayar Bileşenlerinin Yeni Dünyası | ITOPYA Bu sistemi alabilirsin. En kaliteli parçaları seçtim ve 3. Nesil Ryzen işlemci koydum. 7172 TL tutuyor, O fiyatı hak ettiğini düşünüyorum.
Niye pahalanmış bu kadar Nitro 3200 civarı bulunuyordu. Aşağıda 200 TL daha ucuz İtopya'ya göre kar kardır.

Niye pahalanmış bu kadar Nitro 3200 civarı bulunuyordu. Aşağıda 200 TL daha ucuz İtopya'ya göre kar kardır.

Arkadaş İtopya'dan istemiş, Düzgün bir şekilde okuyun lütfen. Ayrıca benim seçtiğim Nitro+ SE olan modeli.

Son düzenleme:
Arkadaş İtop'yadan istemiş, Düzgün bir şekilde okuyun. Ayrıca benim seçtiğim Nitro+ SE olan modeli.
Niye gerildin ki bu kadar daha düzgün cevap verebilirsin :) Ayrıca SE'nin performans farkı yok adama boşuna neden para harcatıyorsun? Gaming X eklesin 3187 TL'ye 500 TL kar etsin.

Niye gerildin ki bu kadar daha düzgün cevap verebilirsin :) Ayrıca SE'nin performans farkı yok adama boşuna neden para harcatıyorsun? Gaming X eklesin 3187 TL'ye 500 TL kar etsin.
Gaming X'de eklenebilir, Lakin RGB olması ve Çekirdek hızının yüksek olması beni cezbetti. Gerilmedim, Lütfen eklemeyi unutmuşum dostum :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı