RTX2060 vs RX5700

emre1411

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, yakın zamanda hazır toplanmış sistem alacağım. 2 sistem arasında kaldım, 2 sistemin de ekran kartları hariç tüm bileşenleri aynı, ekran kartlarında ise birisi RTX2060, diğeri ise RX5700 ve RX5700 ekran kartlı sistem RTX2060 ekran kartlı sisteme göre 100TL daha ucuz. Sizce hangisini almalıyım ve neden?

Eğer senin için Ray tracing özelliği önemli değilse Ekran kartı olarak RX 5700 tercih edilebilir. birbirine yakın performans ları var bazende rx5700 önde gidiyor. You tube daki karşılaştırma videolarına bakabilirsin.

evet ama forumda bazıları rx5700 sorunlu bir kart demiş bu yüzden korkuttu benim alacağım 3 fanlı model olsa bile tereddüte düştüm

evet ama forumda bazıları rx5700 sorunlu bir kart demiş bu yüzden korkuttu benim alacağım 3 fanlı model olsa bile tereddüte düştüm

Eğer öyle bir durum varsa rtx2060 alman daha doğru olur.
Bende kendim için bu iki karttan birini almayı düşünüyorum ve araştırıyorum ve sonuç olarak rtx 2060 in daha sorunsuz olduğunu gördüm.
Rx5700 için genellikle wattman konusunda sıkıntı çıkardığını gördüm.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı