RX5700XT hangi dönüştürücü kullanılmalı?

AlpayAG

Femtopat
Daha fazla  
Ekran kartım 5700XT ve 1 HDMI, 3 DP çıkışı var. İki adet monitörüm var, ikisi de HDMI girişli. Dönüştürücü olarak HDMI to DP mu yoksa DP to HDMI mı kullanmalıyım? Dönüştürücü kullandığımda performans kaybı yaşar mıyım? Bir de FreeSync çalışır mı? Teşekkür ederim şimdiden.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartınız da bir HDMI olduğu için dönüştürücü lazım değil diğer monitöre bağlamanız için HDMI kablonuz var ise ekran kartına takmak için DP dönüştürücü alabilirsiniz.

Hepsinde DP kullan. Tam performans alırsın. DP iyidir.

Hocam adam monitörlerim HDMI çıkışlı diyor nasıl dönüştürebilirim diyor, Display Port kullan diyorsunuz.

Ekran kartım 5700XT ve 1 HDMI, 3 DP çıkışı var. İki adet monitörüm var, ikisi de HDMI girişli. Dönüştürücü olarak HDMI to DP mu yoksa DP to HDMI mı kullanmalıyım? Dönüştürücü kullandığımda performans kaybı yaşar mıyım? Bir de FreeSync çalışır mı? Teşekkür ederim şimdiden.

Display Port to HDMI al.

Hepsinde DP kullan. Tam performans alırsın. DP iyidir.
Hocam monitörlerim hdmi bağlantılı olduğu için olmuyor maalesef.
Hocam adam monitörlerim HDMI çıkışlı diyor nasıl dönüştürebilirim diyor, Display Port kullan diyorsunuz.

Display Port to HDMI al.
Çok teşekkür ederim hocam. Sonuçu buraya yazacağım.
Vatajdan s-link marka dp to hdmi adaptörü aldım ve şuan sıkıntısız çalışıyor. Teşekkür ederim yardımlarınız için.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı