Çözüldü Hangi DVI dönüştürücü kullanılmalı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Sidi Alcala

Decapat
Daha fazla  
Selam dostlarım, ekran kartımda bir tane 24+1 bir de 24+5 DVI yeri var, ben hangisini almalıyım? Bir de önerebileceğiniz bir site var mı 20 TL'yi geçmeyecek şekilde?

DVI bildiğim kadarıyla ses iletmeyen HDMI. HDMI varsa ucuza daha kolay halledilebilir gibi yoksa kalite farkı olmayacaktır, kablosu ucuz ve kaliteli olanı tercih ederseniz daha iyi olur gibi. 24+5 daha çok pin içerdiğinden teorik olarak daha iyi iletiyordur diye düşünüyorum.

DVI bildiğim kadarıyla ses iletmeyen HDMI. HDMI varsa ucuza daha kolay halledilebilir gibi yoksa kalite farkı olmayacaktır, kablosu ucuz ve kaliteli olanı tercih ederseniz daha iyi olur gibi. 24+5 daha çok pin içerdiğinden teorik olarak daha iyi iletiyordur diye düşünüyorum.
24+5'in tek farkı analog sinyali de iletebilmesi.

VGA to HDMI kablom var fakat net görüntü alamıyorum hocam, o yüzden DVI alacağım.
Bu ürün işinizi görecektir. Monitörden gelen VGA kablosunu bir ucuna bağlayıp, diğer ucunu da ekran kartının DVI 24+5 girişine takacaksınız.
@Sidi Alcala
Teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı