RX580 4 GB vs 1030 3 GB

Cihangir ceyhan

Hectopat
Bu iki ekran kartından hangisi daha iyi? Yarın alacağım. Ben RX580 diyorum ama ısınma sorunu var mı bu kartta? Oyun için kullanacağım.
Anakartım MSI 760GM-P23 destekliyor mu teredütteyim RX580'i.
PSU 420W PSU'u yeterli mi sizce.
Oynayacağım oyunlar Valorant, Steam PUBG, GTA 5, Forza Horizon 4 falan oynayacağım. Bu oyunları rahatlıkla kaldırıyor gösteriyor YouTube'da.

Bu iki ekran kartından hangisi daha iyi? Yarın alacağım. Ben RX580 diyorum ama ısınma sorunu var mı bu kartta? Oyun için kullanacağım.
Oynayacağım oyunlar Valorant, Steam PUBG, GTA 5, Forza Horizon 4 falan oynayacağım. Bu oyunları rahatlıkla kaldırıyor gösteriyor YouTube'da.
FX makineler için bu oyunlar ağır kaçar.

GT 1030 daha iyi

Konuyu görünce bir garip oldum, eski ekran kartım 1030 idi RX 580e yükseltmiştim aralarında ki boyut farkı aklıma geldikçe gülüyorum, hocam Pulse modeli ise aynısını kullanıyorum ve kaliteli bir macun sürdükten sonra herhangi bir ısınma ile karşılaşmıyorsun en azından ben kartın 70 derece üstüne çıktığını görmedim (bendeki kartın ısı limiti 84)

Geri
Yukarı