RX580 Armor 8GB vs MSI GTX 1050Ti Gaming

RX 580 Armor OC kullanmaktayım fazlasıyla memnunum gerek soğutması gerek performansı benim gibi 7/24 bilgisayarınız açık ve sürekli oyunlar oynuyorsanız fazlasıyla karşılığını alırsınız.

Dostum sana konunun başından beri bağıra bağıra söylüyoruz, Sapphire RX580 Nitro + modeli kesinlikle daha iyidir diye. Birisi bir markanın en üst seviye modeli, diğeri ise düşük modeli. Zaten fan yapraklarına, ızgara boyutlarına bakarsan soğutmaya hangisinin daha önem verdiğini anlarsın.

Dostum bu yazdıklarına çok kafam takıldı rx590 dediğin gibi çok daha iyi ekran kartı senle bi konuşalım.
Ben genellikle PUBG ve ETS2 oynayan biriyim bana hiçbir oyunda darboğaz vermeyecek ve takılmadan rahatça oynatacak bi sistem lazımdı bende rx580 armor 8gb ı buldum vatandan sipariş ettim haftaya bugün elimde olacak hala iptal şansım var iptal edip RX590 alsam daha mı iyi olur neden açıklarmısın
Vatan'da Rx 580 8 GB modeli neredeyse 1800 TL. Hepsiburada'da Rx 590 8 GB modeli 1850 TL. Almışken bir üst modelini almak her zaman daha iyidir. Çok büyük fiyat farkı olmadığı için. İnternetten FPS farkları olan videoları izleyebilirsin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bahsedilen " Sapphire RX590 NITRO+ SE 8GB GDD5 256Bit " ise kullanım için önerilen 12 gb ram olması gerektiğidir.
Konu sahibinin paylaştığı verilere göre mevcut olan 8 GB Ram.
RX 580 OC hem sistem olarak hemde isteğinizi fazlasıyla karşılayacaktır.

RX590 nitro+ zorlayın olmadı 580de olur. Ram 8 gb daha alarak dual channel yapın, faydasını görürsünüz. İşlemcinizde zaten dual channel ram ile daha iyi performans gösteriyor. 0 olarak 2300-2500 arası bir ücretle hem kartı hem ram alabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı