RX580 Bannerlord'da zorlanıyor

ReznooW

Megapat
Makaleler
1
Yer
Konya
Daha fazla  
Meslek
Kuyumcu
Kartım Sapphire Nitro+ 4 GB versiyon 1080P RDR2 High ayarda 73 derece 1800RPM geçmezken Bannelord'da 2400RPM 77 dereceye geliyor ki tek bu oyunda oluyor. Bu oyunu Low'da oynasam bile farkı olmuyor format attım, oyunu sildim kurdum hep böyle bu ve bunu tek bunda yaptı. AC Odyssey'de orta-yüksek ayarda PC'den ses bile çıkmıyor bu donanımla mı alakalı oyunla mı?

Kartım Sapphire Nitro+ 4 GB versiyon 1080P RDR2 High ayarda 73 derece 1800RPM geçmezken Bannelord'da 2400RPM 77 dereceye geliyor ki tek bu oyunda oluyor. Bu oyunu Low'da oynasam bile farkı olmuyor format attım, oyunu sildim kurdum hep böyle bu ve bunu tek bunda yaptı. AC Odyssey'de orta-yüksek ayarda PC'den ses bile çıkmıyor bu donanımla mı alakalı oyunla mı?

Daha hala erken erişimde değil mi Bannerlord?

Oyun ile alakalı. Optimizayson sorunlu.

Oyun sanırım işlemciyi çok yoruyor. İşlemci ısınıyor. Bu yüzden kasa içinde sıcak hava dolaşıyor. Ve son olarak da bu sıcak hava ekran kartının sıcaklığını yükseltiyor.

Oyunun optimizasyon berbat ötesi olduğu için çoğu kartı zorluyor. Ama erken erişimde. Full olunca böyle sorunlar gider umarım.

Laptopumda GTX 1650 var onda bile 60 derece sabit oynuyorum Bilgisayarda o kadar ısınması imkansız %95 yüklediğin sürüm ile alakalı.

Geri
Yukarı