RX580 çok ısınıyor mu?

Gerçekten RX580 ile R7 250X'i mi karşılaştırıyorsun? RX580 ve RX590'da güçlü kartlar ve ısınmaları gayet normal. Power Supply'ın ısınması ise tamamen PSU' n ile alakalı bir şey. TX750M PSU ile ASUS ROG RX580 kullanıyorum ve değerlerim gayet normal. Eğer AMD bir kartta 75C çok geliyorsa daha önce AMD kart kullanmamışsın derim. Bahsettiğin 2 kart da AMD'nin orta seviyedeki en başarılı kartlarından bu arada.

Merhaba ben Sapphire RX 580 kullanıyorum.
Isınmıyor şeklindeki söylemler boş lakırdı.
AMD RX 580 çok enerji çekiyor.
  • Hem kendisi ısınıyor.
  • Hemde bu yüzden Powers Supply ısınıyor.
Power Supply fanı rahatsız ediyor bazen.
Eski AMD R7 250X kartımı takınca ısı düzeldi.
Power Supply rahatladı.
Tavsiyem ekran kartı alırken enerji tüketme miktarları kıstas olsun.
Ve RX 580 ve 590 modellerinden uzak durun.
Bahsettiğim şikayetler RX 590 içinde yapılıyor.

Şahsen katılmıyorum kasada yeterli havalandırma var ise sorun olmuyor hali ile yeni teknoloji daha fazla güç çekiyor daha fazla ısınıyor ama daha da fazla performans sağlıyor, RX480 ve RX580 kullandım hiçbir sıkıntı yaşamadım.

Son düzenleme:
Arkadaşlar o zaman ben MSI ve Sapphire‘ye bakacağım anladığım kadarıyla ASRock çok uygun değil.Yorumlarınız için çok teşekkürler.Isınma da normalmiş diye anladım.Bana 4100-4500 tl pc öneriniz varsa atabilirsiniz memnun olurum.👍

En çok ısınan modellerden birini kullanıyorum kasanın sirkülasyonu iyi ve güzel bir ayar çekince daha iyi kullanıyorsun. Elinde olan malı iyi bilirsen sıkıntı yaşamazsın.
1591472561176.png

Yeni konular

Geri
Yukarı