RX580 için 144 Hz mi, 75 Hz mi monitör alınmalı?

Monitör ayarlarından 72 Hz tazeleme hızına yükseltebiliyorsunuz diye biliyorum, 75 Hz monitörlere göre eksisi 3 Hz dışında bir şey değildir herhalde. Bu konuda pek bilgi sahibi değilim ama yazdığım gibi olması lazım.
Bu özellik SAMSUNG tarafından destekleniyor mu? Sitesinin hiçbir yerinde 72 Hz olduğunu göremedim.

ViewSonic VX2458-C-mhd 24" 144Hz 1ms (HDMI+Display+DVI) Fiyatı Monitör bende var kullanıyorum. Tam oyun oynayamadım ama çok çok kaliteli bir urun değil ama 1350 tl ye alınabilecek en iyi ürünlerden. Bende ki kronik mi bilmiyorum ama bilgisayar başlayana kadar monitor açılmıyor. format veya bios ekranına giremiyorsun servise form yolladım dönücez dediler 2 gündür bekliyorum incelemede yazıyor suan formum.

ViewSonic VX2458-C-mhd 24" 144Hz 1ms (HDMI+Display+DVI) Fiyatı Monitör bende var kullanıyorum. Tam oyun oynayamadım ama çok çok kaliteli bir urun değil ama 1350 tl ye alınabilecek en iyi ürünlerden. Bende ki kronik mi bilmiyorum ama bilgisayar başlayana kadar monitor açılmıyor. format veya bios ekranına giremiyorsun servise form yolladım dönücez dediler 2 gündür bekliyorum incelemede yazıyor suan formum.
Senin monitörden alacaktım video incelemelerde ve yorumlardan yola çıkarak vazgeçtim. Sonra
Viewsonic XG 2401 aldım. Yeni serilerden bir ürün ayrıca paneli, teknolojileri ve düşük input lag değeri ile çok memnun kaldım. Geçen gün indirimdeydi Vatanbilgisayar'da 1400 TL'ye almıştım. Alırken 1 ay içinde ölü piksel çıkarsa değişeceklerini söylediler.

Dahili ekran kartı var mıydı işlemcinizde?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı