RX580 Nitro+ satılmalı mı?

Şanslıyım o halde yarın hemen veriyorum. Teşekkürler iyi geceler.
4 GB modeline o fiyatı veren varsa bence kaçırmadan sat. En kötü ihtimal 1-1.5 ay stok bekleyip güzelinden 1650 Super veya 1660 Super yakalarsın.

Ekran kartına sıfır parası vermem ülkemizde şahsen. 2400'e 2060 bulmuştum 1.5 ay önce almamıştım. Cidden 1660S'e o paraları asla vermem.
Ben alırım diye konuya geldim 3000₺den satılıyormuş hey Allah'ım ne günlere kaldık. 🤣

Napim dostum adama yok bu kart bu para etmez deyip satmayayim mi? Sen öyle mi yapardın? Zorla satmıyorum sonuçta.

Bence o alıcı 8gb sanmıştır 4 gb kimse o parayı vermez.4gb piyasası 1000-1500 arası .miningci biri farkında olmadan talip olmuştur ki 4 gb lık kart ile mining yapılmıyor.oyun performansıda çok iyi değil eski teknoloji eski model bir kart artık.

Şanslıyım o halde yarın hemen veriyorum. Teşekkürler iyi geceler.

Ekran kartına sıfır parası vermem ülkemizde şahsen. 2400'e 2060 bulmuştum 1.5 ay önce almamıştım. Cidden 1660S'e o paraları asla vermem.

Napim dostum adama yok bu kart bu para etmez deyip satmayayim mi? Sen öyle mi yapardın? Zorla satmıyorum sonuçta.
Yok hocam genel anlamda konuştum çünkü 3000 hatta 4000 liraya bile ilan açan oluyor. Ben şahsen şüphelenme ihtimali olmasa 2500 e verirdim en azından. Adama da yazık az girsin diye. :) Umarım satarsınız adam belki trollüyor da olabilir. Böyle bir şey olmasa bile yakınına danışsa içinde bulunduğu durumu anlayabilir. Sahibinden'e baksa bile az çok anlar piyasayı nasıl buldunuz satıcıyı anlamış değilim. İlanı sizin yüksekten açmanız gerekir böyle bir şeyin olması için. Eğer öyleyse dediğim gibi adam trollüyordur.

Yok hocam genel anlamda konuştum çünkü 3000 hatta 4000 liraya bile ilan açan oluyor. Ben şahsen şüphelenme ihtimali olmasa 2500'e verirdim en azından. Adama da yazık az girsin diye. :) umarım satarsınız adam belki trollüyor da olabilir. Böyle bir şey olmasa bile yakınına danışsa içinde bulunduğu durumu anlayabilir. Sahibinden'e baksa bile az çok anlar piyasayı nasıl buldunuz satıcıyı anlamış değilim. İlanı sizin yüksekten açmanız gerekir böyle bir şeyin olması için. Eğer öyleyse dediğim gibi adam trollüyordur.

Troll yok dostum hallettik zaten :) bu arada 'az girsin' kısmında kahkaha attım ahah.
Bence o alıcı 8 GB sanmıştır 4 GB kimse o parayı vermez. 4 GB piyasası 1000-1500 arası. Miningci biri farkında olmadan talip olmuştur ki 4 GB'lık kart ile mining yapılmıyor. Oyun performansıda çok iyi değil eski teknoloji eski model bir kart artık.

Kart 4G dostum zaten mining harici konuşursak RX580 8G VRAM kullanacak kadar güçlü bir kart değil. Alıcıda bunu bilerek geldi zaten.

Hayırlısı olsun. Nasıl buldunuz alıcıyı tanıdık mıydı acaba? Merak ettim doğrusu.

Yeni konular

Geri
Yukarı