RX580 RDR2 performansı

Captainamericaa

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, aşağıya linkini bıraktığım sistem ile birçok oyunda düşük performans almaktayım. Özellikle RDR2'de oyun oynanmaz halde. Sürekli anlık FPS düşmesi yaşıyorum. Grafikleri medium bile yapsam sabit 30 FPS'te oynayamıyorum, illa ki FPS düşmesi yaşıyorum. Ve bazen gölgeler pikselleşiyor, sanki metal bir yüzeymiş gibi gözüküyor. Epic Games üzerinden dosya doğrulaması yaptım, sildim bir daha yükledim ama hala devam ediyor. Çözümü nedir?
Sistem:

2021.01.11-21.58.png

Son düzenleyen: Moderatör:
8GB bellek yetmiyor. Bende de COD MW oynarken ani FPS drop diyordum. Bellek kapasitesini çift kanal olacak şekilde 16'ya çıkarınca sorun düzelmişti.

16GB bellek taktıktan sonra oyunu açtığınızda sistemin 10GB civarında bellek kullandığını görürsünüz. Bu da oyunun daha rahat çalışması demek.

Elinizdeki bellekler aynı markanın aynı model numarasına sahip bir bellek daha alın.

8 GB bellek yetmiyor. Bende de CoD mw oynarken ani FPS düşmesi diyordum. Bellek kapasitesini çift kanal olacak şekilde 16'ya çıkarınca sorun düzelmişti.

16 GB bellek taktıktan sonra oyunu açtığınızda sistemin 10GB civarında bellek kullandığını görürsünüz. Bu da oyunun daha rahat çalışması demek.

Arkadaşın belleği zaten 16 GB. Fotoğrafa düzgün bakarsanız anlayabilirsiniz.

Merhaba arkadaşlar, aşağıya linkini bıraktığım sistem ile birçok oyunda düşük performans almaktayım. Özellikle RDR2'de oyun oynanmaz halde. Sürekli anlık FPS düşmesi yaşıyorum. Grafikleri medium bile yapsam sabit 30 FPS'te oynayamıyorum, illa ki FPS düşmesi yaşıyorum. Ve bazen gölgeler pikselleşiyor, sanki metal bir yüzeymiş gibi gözüküyor. Epic Games üzerinden dosya doğrulaması yaptım, sildim bir daha yükledim ama hala devam ediyor. Çözümü nedir?
Sistem:

Eki Görüntüle 830974
bu sorunu yaşayan çok gördüm ne kadar oldu ve nerden aldın iade etmen veya garantiye verebilirsin ama hangi marka Oldugu çok önemli ona göre iade veya garantiye verebilirsin.

Geri
Yukarı