RX580 ROG STRIX 8 GB OC en fazla kaç mh kazılır?

Modlama evet garanti dışı bırakıyor mlsf ama kartın serin ve zorlanmadan çalışmasını sağlıyor eger teknik bir sorundan dolayı karta bişey olmazsa bence kartın ömrünü yemeden gayet güzel şekilde çalışmasını sağlıyor bu benim düşüncem tabi.

Mod konusunda kim neyi savunuyor anlamadim ama ben Rog Strix RX 480 8 GB modlayarak 30-33 arasi alabiliyorum ve gayet stabil, soguk calisiyor. Baya uzun bir sure oldu, sorun cikarmadi. Bilgi amacli yazdim.

Şimdi ben hangi ayari yapmalıyım. DC'den yardımcı olabilecek yok mu karta bir zarar veririm diye deneyemiyorum. Vaktiniz yoksa şayet ayarlarin hangisi olduğunu diyin tek tek yapayim.
Mod konusunda kim neyi savunuyor anlamadim ama ben ROG STRIX RX 480 8 GB modlayarak 30-33 arasi alabiliyorum ve gayet stabil, soguk calisiyor. Bayağı uzun bir sure oldu, sorun cikarmadi. Bilgi amacli yazdim.

Bellek türü Hynix mi Samsung mu?
Yukarıdaki ilk yazan arkadaş iyi sallamış.

Modladığınızda iyi bir overclock ayarıyla gayet serin çalıştırabilirsiniz. Ben 32,28 alıyorum kendi kartımla. İşte ortada:
Eki Görüntüle 979563

Nasıl modlanır? Bunu izleyerek modladım kendim kolay bir şekilde.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aa sizde Hynix RAM var ve 32 alıyorsunuz. Süper ayarlariniz gibi yapayim bende.

Şimdi ben hangi ayari yapmalıyım. DC'den yardımcı olabilecek yok mu karta bir zarar veririm diye deneyemiyorum. Vaktiniz yoksa şayet ayarlarin hangisi olduğunu diyin tek tek yapayim.

Bellek türü Hynix mi Samsung mu?
Orada attım mod nasıl yapılır diye bir video. Bi izleyin bi zahmet. Kartta dual bios varsa, (bios düğmesi) zaten modlarken korkmana gerek kalmaz. Bir sıkıntı olursa diğer bios'a geçip düzeltme imkanın var. Mining'i windows'ta yapacaksanız, bir sürü ayar videosu rehberi bulursunuz internette. Benim Vramlarim Hynix 32,28 alıyorum. Hynix deyince kötüymüş gibi konuşulmuş yukarıda.

Sorduğunuz sorulara net cevaplar veriyorum, rehber video öneriyorum salladığınız yok. O zaman neden başlık açıyorsunuz? Alakasız yorumlara takılmışsınız.

Orada attım mod nasıl yapılır diye bir video. Bir izleyin bir zahmet. Kartta Dual BIOS varsa, (BIOS düğmesi) zaten modlarken korkmana gerek kalmaz. Bir sıkıntı olursa diğer BIOS'a geçip düzeltme imkanın var. Mining'i Windows'ta yapacaksanız, bir sürü ayar videosu rehberi bulursunuz internette. Benim VRAM'larim Hynix 32,28 alıyorum. Hynix deyince kötüymüş gibi konuşulmuş yukarıda.

Sorduğunuz sorulara net cevaplar veriyorum, rehber video öneriyorum salladığınız yok. O zaman neden başlık açıyorsunuz? Alakasız yorumlara takılmışsınız.

Dostum sizin ayarlara bakıyordum bende uygulamak için. Mod için video yu izliyorum.
Gerçekten güzel anlatıyor. AMD için özel block chain sürücüsü varmış. Onu yükleyeyim bende.

Dostum sizin ayarlara bakıyordum bende uygulamak için. Mod için video yu izliyorum.
Gerçekten güzel anlatıyor. AMD için özel block chain sürücüsü varmış. Onu yükleyeyim bende.

Kartın modsuz ise 28-29 Max alırsın üzeri için mod şart modlama yaparken orijinal BIOS'unu falan mutlaka kaydet yedekle. 1150 850 2050 rf 30 yap 31 mh alırsın bende Hynix RX580 var üzerini alamadım bu şekilde kesintisiz sorunsuz çalışıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı