RX580 ROG STRIX 8 GB OC en fazla kaç mh kazılır?

Kartın modsuz ise 28-29 Max alırsın üzeri için mod şart modlama yaparken orijinal BIOS'unu falan mutlaka kaydet yedekle. 1150 850 2050 rf 30 yap 31 mh alırsın bende Hynix RX580 var üzerini alamadım bu şekilde kesintisiz sorunsuz çalışıyor.

Çok teşekkürler, şimdi modlama ilk defa yapacağım için iyice araştırıp bakıyorum. Net nasıl yapılır bulduğum halinde modlayıp dediğiniz ayarlar ile yapmaya başlarım.

Yukarıdaki ilk yazan arkadaş iyi sallamış.

Modladığınızda iyi bir overclock ayarıyla gayet serin çalıştırabilirsiniz. Ben 32,28 alıyorum kendi kartımla. İşte ortada:
Eki Görüntüle 979563

Nasıl modlanır? Bunu izleyerek modladım kendim kolay bir şekilde.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu sıcaklık ve W değerlerini Windows'ta alamıyorum bu değerleri alan kişiler sadece Hive OS'ta denk geliyor karşıma.

Şimdi ben hangi ayari yapmalıyım. DC'den yardımcı olabilecek yok mu karta bir zarar veririm diye deneyemiyorum. Vaktiniz yoksa şayet ayarlarin hangisi olduğunu diyin tek tek yapayim.

Bellek türü Hynix mi Samsung mu?

Aa sizde Hynix RAM var ve 32 alıyorsunuz. Süper ayarlariniz gibi yapayim bende.
Bellek turunu bana mı sordunuz hocam? Bellek türü hakkında bir bilgim yok. Nereden bakıyorum ve hangisi daha iyi?

Yeni konular

Geri
Yukarı