RX580 ROG STRIX 8 GB OC en fazla kaç mh kazılır?

MSI, de RX 580 ayarladığımda hem yüksek isi hem de yüksek enerji harcıyordu overdrivertoll ile daha düşük enerji daha serin ve mh yüksek aldığım için tavsiye ettim bir de MSI'deki gibi abuk sabuk hatalar verdirmiyor. AMD için daha iyi bir OC programı diye düşünüyorum. Bos konusanlara kulak asmayın her şeyi biliyor zanneden arkadaş daha MSI harici OC programından haberi yok beklide kamil kardeşimin.

Dikkate almana gerek yok, muhtemelen @hakan44 denen çocuk bilgisi olmadan fikri olan kişiler klanına üye. MSI Afterburner gayet stabil ve düzgündür.

Memleket seninle gurur duyuyor su an, senin kadar bilme sekte bir şeyleri deneyip yaşıyoruz. En azından yardımcı olmaya çalışıyoruz. Ban olayı olmasa idi güzel şeyler söylerdim sana ama yine de kulakları ufaktan çınlattım :)

Bellek turunu bana mı sordunuz hocam? Bellek türü hakkında bir bilgim yok. Nereden bakıyorum ve hangisi daha iyi?

GPU-Z indirin tüm bilgilere ulaşırsınız, sen tepki verdin ama bak yine sorunu ben cevaplıyorum. Bilmişlik taslayan arkadaş cevap bile vermemiş.

Son düzenleme:
MSI, de RX 580 ayarladığımda hem yüksek isi hem de yüksek enerji harcıyordu overdrivertoll ile daha düşük enerji daha serin ve mh yüksek aldığım için tavsiye ettim bir de MSI'deki gibi abuk sabuk hatalar verdirmiyor. AMD için daha iyi bir OC programı diye düşünüyorum. Bos konusanlara kulak asmayın her şeyi biliyor zanneden arkadaş daha MSI harici OC programından haberi yok beklide kamil kardeşimin.

Memleket seninle gurur duyuyor su an, senin kadar bilme sekte bir şeyleri deneyip yaşıyoruz. En azından yardımcı olmaya çalışıyoruz. Ban olayı olmasa idi güzel şeyler söylerdim sana ama yine de kulakları ufaktan çınlattım :)

GPU-Z indirin tüm bilgilere ulaşırsınız, sen tepki verdin ama bak yine sorunu ben cevaplıyorum. Bilmişlik taslayan arkadaş cevap bile vermemiş.
Ben bellek turu ile ilgili sorumu "bilmislik taslayan arkadasa" sormadim. Ayrica tepki verdim diye sorumu cevaplamama luksunuz olmuyor, cevaplarsaniz da ekstra bir sey yapmis olmuyorsunuz.

Ayrica sizde hata verdiriyor diye herkeste vericek anlamina gelmiyor. Afterburner kullanip da sorun yasayan ilk defa sizi goruyorum ben.

Ben bellek turu ile ilgili sorumu "bilmislik taslayan arkadasa" sormadim. Ayrica tepki verdim diye sorumu cevaplamama luksunuz olmuyor, cevaplarsaniz da ekstra bir şey yapmis olmuyorsunuz.

Ayrica sizde hata verdiriyor diye herkeste verecek anlamina gelmiyor. Afterburner kullanip da sorun yasayan ilk defa sizi goruyorum ben.

Benim sana bir sözüm yok dostum ben taşı o arkadaşa attım ukala şekilde cevap verdiği için ama sen üzerine aldıysan sorun yok, OC programları her zaman tehlikelidir karta zarar verebilir. MSI kotu demedim kesinlikle ayni kartta yaptığım iki farklı programda diğer programda kartı yormadığını ve daha serin çalıştırdığını ifade ettim sadece MSI de ayarlar ile oynar iken mavi ekran aldım kaç defa ama diğerinde o sorunu yasamadım örneğin ve ciddi manada fan devri düştü ve serin ve Watt düşüşü aldım.

Geri
Yukarı