RX580 Ryzen 2400G sistemde temizlikten sonra FPS düştü

Flash bellek kullanarak Windows 10/11 yükleme.

Hocam DDU muhabetti bende ters tepti sanırım keşke yapmasaydım bakar mısın bu bildirim sorun çıkarır mı ne yapmalıyım?

Dosya Ekleri

• IMG_4584.jpeg
    IMG_4584.jpeg
    168,7 KB · Görüntüleme: 14
Hocam DDU muhabetti bende ters tepti sanırım keşke yapmasaydım bakar mısın bu bildirim sorun çıkarır mı ne yapmalıyım?
Hocam tekrar deneyin DDU rehberini. Sürücü tamamen kalkmamış diye anladım.
DDU içinde sol üstteki seçenekler düğmesine basın. Ardından AMD kısmı altındaki tüm tikleri seçin.

kral peki bu bilgisayara zarar verir mi sıkıntı çıkar mı düzelsede yarın deneyeceğim yazarım gene
Hocam vermez tabi. Sadece yazılımını değiştiriyoruz/sıfırlıyoruz öyle düşünün. Herhangi bir overclock falan yapsak riskli olur fakat bu öyle bir şey değil.

Hocam vermez tabi. Sadece yazılımını değiştiriyoruz/sıfırlıyoruz öyle düşünün. Herhangi bir overclock falan yapsak riskli olur fakat bu öyle bir şey değil.
Hocam gene yaptım amd sürücüsünü indirdim kurdum son olarak dediki yeniden başlat ondan sonrada bidaha monitör açılmadı şaka gibi açılıyor fakat otomatik onarıma hazırlanıyor diyip bunu gösteriyor sıfırlamam mı lazım? Off nedir bu çektiğim

Dosya Ekleri

• image.jpg
    image.jpg
    79,5 KB · Görüntüleme: 17
Hocam elinizde temiz kurulum için hazır olan bir flash bellek var mı? Onun yardımı ile Windows'u onarabiliriz.

Geri
Yukarı