RX580 Sistem Assasins Creed 3'de Kasıyor

Eray Çelik

Kilopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar merhaba. Sistemim şu şekilde:
-MSI RX580 4 GB
-i5 4570
-8 GB RAM
-H81-M PRO VD Anakart
-600W PSU
-Windows 10 Pro 64 Bit
Bu sistem AC3 de nasıl kasar anlam veremiyorum. 1080P Ultra ayarlarda 20-25 FPS alıyorum. Ayarları en düşüğe alınca da 3 5 FPS artışı alıyorum. Oyunum orijinal.

Son düzenleme:
Arkadaşlar merhaba. Sistemim şu şekilde:
-MSI RX580 4 GB
-i5 4570
-8 GB RAM
-H81-M PRO VD Anakart
-600W PSU
Bu sistem AC3 de nasıl kasar anlam veremiyorum. 1080P Ultra ayarlarda 20-25 FPS alıyorum. Ayarları en düşüğe alınca da 3 5 FPS artışı alıyorum. Oyunum orijinal.
Dostum ekran kartinin driveri gunceĺ mi ona bak bir istersen. yoksa bende Sapphire RX 580 Nitro 4 GB kullaniyorum, cogu oyunu ultra rahat oynuyorum bir de sadece Assassins Creed'de mi oyle oluyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum ekran kartinin driver ı gunceĺ mi ona bak bi istersen yoksa bende sapphire rx 58p nitor 4gb kullaniyorum cogu oyunu ultra rahat oynuyorum bide sadece assassins creed'te mi oyle oluyo?
AC serisini en baştan sona bitirmeye başladım sadece AC3'de böyle bir sıkıntı yaşıyorum. Driver'lar güncel. GTA V, R6 gibi oyunları yüksek ayarlarda sıkıntısız oynuyorum. Anlam veremedim pek.
AC3 optimizasyonu sıkıntılı bir oyun, remastered versiyonunu deneyin.
Maalesef remastered versiyonuna verecek param yok. Zaten pek de fark yokmuş.
Aynen 24 GB RAM , GTX 1070 Tİ 12 GB VRAM , i7 9700 K var kasıyor anlam veremiyorum !
Ne kadar da komik (!)

Bende 60 ın biraz üstünde oynamıştım galiba yarım bıraktım RX 480 i7 6700 ile. Ultra filan değil tabi. Ubisoft'dan beleş almışdım sende heralde öyle yaptın.
Hangi çözünürlükte oynadınız ? Anlam veremiyorum bir türlü. Ultra ayarlarda sıkıntısız kaldırabilecek bir sistemim olduğu halde 20 FPS civarında oynamak can sıkıcı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı