RX580 sistem FIFA 21'de takılıyor

İşletim sistemi
Windows 10

ahmtkr

Kilopat
Daha fazla  
FIFA 21'i kendi ayar uygulamasından 1920X1080 çözünürlükte Ultra ayarlarda oynuyorum. Arada sırada drop olmaya başladı. Takılmalar oluyor, sebebi ne olabilir?
Arka planda da başka bir şey çalışmıyor. Önceden de bu takılmalar hiç olmuyordu.

Sistemim:
Ryzen 5 2600
RX580 8 GB
8 GB RAM

Son düzenleyen: Moderatör:
FIFA 21'i kendi ayar uygulamasından 1920X1080 çözünürlükte Ultra ayarlarda oynuyorum. Arada sırada drop olmaya başladı. Takılmalar oluyor, sebebi ne olabilir?
Arka planda da başka bir şey çalışmıyor. Önceden de bu takılmalar hiç olmuyordu.

Sistemim:
Ryzen 5 2600.
RX580 8 GB.
8 GB RAM.

RAM'den kaynaklı olabilir. Benim sistemimde de 16 GB var. Ama özellikler kısmında 15.94 gözüküyor.
RAM'i arttırmanı öneririm, artık 8 GB yeterli değil maalesef.
RAM vergisi diye düşünüyorum.

Sistemim:
Ryzen 5 2600
RX580 8 GB
8 GB RAM
Büyük ihtimalle RAM'den kaynaklı, drop yiyor olabilirsiniz. RAM'inizi 16GB yaparsanız sorun büyük ihtimalle çözülecektir.

8GB ram ile oynayan arkadaşlar sistem özellikleriniz nedir? Hangi ayarda hangi çözünürlükte oynuyorsunuz?

Yeni konular

Geri
Yukarı