RX580 sistem ne kadar eder?

EfaFTW

Hectopat
Daha fazla  
Selam dostlar. Aşağıda özelliklerini yazdığım masaüstü bilgisayarımı satmam gerekiyor ancak ikinci el piyasasından pek haberdar değilim. Ne tür bir fiyat belirlersem ederini bulmuş olur? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Ryzen 5 2600 işlemci.
ASUS Dual RX580 4 GB ekran kartı.
ASUS Prime B450M-K anakart.
XPG Gammix D30 3000MHz 8x2 16 GB RAM.
Adata 240 GB SSD (+1000GB HDD)
Aerocool Prime ARGB V4 Gaming kasa.
600W güç kaynağı

Tüm bileşenlerin kutuları duruyor, garantileri geçtiğimiz mart bitti. Tertemiz kullanıldı, mining vb. hiçbir şey yapılmadı, yalnızca oyun oynandı.

Gerçek satış fiyatı 7000-7700 arası diye düşünüyorum siz 8K fiyattan koyun pazarlık ile dediğime inersiniz. 9-10k fiyat çok fazla.
Anladım hocam. O zaman satmaya değmez, çünkü ben 9-10k fiyatları görünce 3-4k da kendim ekleyip yerine yenisini koyarım diyordum ama 7k'nın üstüne o kadar ekleme yapmam çok zor.

Yeniden teşekkür ederim.

Anladım hocam. O zaman satmaya değmez, çünkü ben 9-10k fiyatları görünce 3-4K da kendim ekleyip yerine yenisini koyarım diyordum ama 7K'nın üstüne o kadar ekleme yapmam çok zor.

Yeniden teşekkür ederim.

Sisteminiz kötü değil aslında RX 580 tek olarak satıp sıfır RX 6600 alsanız daha uzun süreler gider.

Sisteminiz kötü değil aslında RX 580 tek olarak satıp sıfır RX 6600 alsanız daha uzun süreler gider.
Okulum dolayısıyla laptop almam gerekebilir, o sebepten satmayı düşünüyordum ben. Laptop'ların da birazcık eli yüzü düzgünleri 13-14k bandınan başlıyor, biliyorsunuz. Yoksa dediğiniz gibi yükseltme yapmasam bile şu anki sistem yetiyor aslında bana.
10k civarı, bu bilgisayarı satmama değecek bir laptop tavsiyeniz varsa açığım elbette.

Okulum dolayısıyla laptop almam gerekebilir, o sebepten satmayı düşünüyordum ben. Laptop'ların da birazcık eli yüzü düzgünleri 13-14K bandınan başlıyor, biliyorsunuz. Yoksa dediğiniz gibi yükseltme yapmasam bile şu anki sistem yetiyor aslında bana.
10k civarı, bu bilgisayarı satmama değecek bir laptop tavsiyeniz varsa açığım elbette.

RTX 3050 laptop gelebiliyor 10-11k civarına ancak indirim kovalamanız gerekiyor.

Geri
Yukarı