RX580 sistem ne kadar eder?

Tamamen açıklamayı düzgün yazıp sabırlı olarak. Çok boş insan ve cebinde parası olmadan öylesine yazan insanlar var. Ve şu bir gerçek bu forumda cidden piyasayı kendince düşürmeye çalışan tipler var. Abi 5 1600 AF 580 sistemi kendisinin olsa 9'dan aşağıya ilana koymayağını ben biliyorum. Her şeyi geçtim RAM ve SSD'im zaten 4 bin lira civarı tutuyor hangi kafayla hakkettiği 5 diyebiliyorsun bu sistemin? Bunu da buradaki birçok kişinin yaşının küçük olmasına veriyorum kendince piyasacılık oynuyorlar. Neyse hocam çok uzattım sistemin resimleri çok önemli HD kaliteli fotoğraflar yükleyip açıklamayı uzun anlaşılır cezbedici yazın. Telefon ve mesaj açık olsun başlığı da insanların gireceği şekilde ilgi çekici yapın. Acelem olmasa bu sistemi 7000 değil 8500 9000 gibi rakamlarada satardım. Bu hafta acil nakite sıkıştığım için 7'ye gönderdim 5 diyen arkadaşlar gitsin Turbox toplasın. 5 liraya APU sistem kalmadı bile ne cahil insanlar var hey Allah'ım.

Hocam madem cahiliz 5-6 diyen Turbox toplayacak neden buraya danışıyorsun bir de bunun yaşla ne alakası var ben sana söylüyorum o sistemi veya daha iyisini ben 6.5k ya toplarım 6.5 olmaz 6.7 olur o tarz rakamlarda, ayrıyeten klavye, mouse, monitor ve kulaklığı da beraberinde sattıysanız gayet normal.

Ne alaka? Konumuz o muydu orada adabını bil düzgün konuş.

Yeni konular

Geri
Yukarı