RX580 sisteme yükseltme tavsiyesi

RSK06

Hectopat
Daha fazla  
Arkadasim 2. el bir sistem aldi. Berbat, 1 ay olmus alali cok pisman. FPS'ler cok kotu diyor. Merak ettim sordum sistemi bu sekildeymis;
Huananzhi X79 ver 2.49p anakart.
RX 580 8 GB.
Corsair Force MP510 240GB m.2.
Xigmatek helio kasa.
Cooler Master RS600 600W.
Arkadaş dediğim gibi böyle bir sistem almış, SSD'den kaynaklı mavi ekran hatası alıyormuş onun dışında oyunlarda çok fazla FPS kaybı yaşıyormuş.
Acele ile almış işte bu sistemi burada neyi değişse az da olsa sorunlar düzelir? Merak ediyorum size sormak istedim.

Arkadasim 2. el bir sistem aldi. Berbat, 1 ay olmus alali cok pisman. FPS'ler cok kotu diyor. Merak ettim sordum sistemi bu sekildeymis;
RX 580 8 GB.
Xigmatek helio kasa.
Arkadaş dediğim gibi böyle bir sistem almış, SSD'den kaynaklı mavi ekran hatası alıyormuş onun dışında oyunlarda çok fazla FPS kaybı yaşıyormuş.
Acele ile almış işte bu sistemi burada neyi değişse az da olsa sorunlar düzelir? Merak ediyorum size sormak istedim.
RAM ne kadar? İşlemci ne?

Huananzhi çin markalı bir anakart üreticisi. Nereden, nasıl bulmuş, kim keklemiş anlamadım. Anakart ve işlemci değişilmeli acilen. B450 anakart ve Ryzen işlemci öneriyorum. Bütçe belirtseniz daha çok yardımcı olurdum.

RX 580 8 GB.
Xigmatek helio kasa.

Ekran kartı mining için kullanılmış olabilir.

Geri
Yukarı