Alıcı RX580 veya RX590

curiousoftech

Kilopat
İkinci el ekran kartı arıyorum. Burada önemli nokta şu ödemeyi nakit olarak yapmayacağım. Aşağıda açıkladığım şekilde yapılacak.

Alışveriş nasıl olacak?

- Amazon.com.tr üzerinden, bana satacağınız kartın bedeli kadar bir alışveriş yapabilirsiniz. Bunu, ticareti yapmadan önce bana belirtirseniz, ben bu ürün/ürünleri sipariş eder ve sizle alışveriş yapmadan elime geçmesini sağlarım. Yani bir nevi takas usulü olmuş olur. Bunu neden yaptığımı soracak olursanız, aldığım bir ürünün iadesini hediye çeki olarak aldım. Bunu nakite çevirmem mümkün değil ve böyle değerlendirmek istedim.

Bu alışveriş yolunu tercih etmezseniz, alışveriş doğal olarak gerçekleşmez. İstanbul'da elden yapabilirim. Şehir dışına yapabileceğimi sanmıyorum. İki taraflı güven sağlanamayabilir. Sağlanırsa ürün elime geçtiğinde, faturayı sizin adınıza olacak şekilde siparişi verir ve elinize ulaşmasını sağlarım. Elbette, güven bekleyemem burada. Fakat, dediğim gibi bu yolu tercih etmek istemezseniz alışveriş olmayacaktır :) . Nakit yok elimde.

Her neyse, ekran kartı olarak az kullanılmış (faturası en geç 3-4 ay önceye ait. ) RX580 veya RX590 8G modelleri olabilir. NVIDIA tarafında ise maksimum 8-12 ay kullanılmış 1660 olabilir. Tabi bunu kartı benimle paylaşırsanız duruma göre esnetebiliriz. Ticaret kısmını iyice anlayıp teklif yaparsanız sevinirim.

Fiyat olarak, belirttiğim kartlar için makul fiyatlarda ve mantık çerçevesinde teklifler yaparsanız çok sevinirim :) . Şimdiden iyi forumlar.

NOT : Konu içerisinde ticaret konusunda anlaşılır ise mail yoluyla telefon paylaşabilirim :) .

Yeni konular

Geri
Yukarı