RX590 oyunlarda FPS yüksekken akıcılık yok

jagged13

Kilopat
Daha fazla  
Ekran kartı
XFX AMD RADEON RX590
Anakart
ASUS Prime A320M-F
İşlemci
Ryzen 5 3500x
Oynadığım oyunlarda yüksek FPS aliyorum. 120 150 civarları ancak kasıyor gibi gözüküyor, herhangi bir akıcılık olmuyor tam olarak. 8 GB RAM kullanıyorum ve genelde bu sorun BR tarzı oyunlarda oluyor.
Sistemim.
Ryzen 5 3500X.
ASUS Prime A320M-F
XFX AMD Radeon RX590 GTS XXX 8 GB.
8 GB RAM.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oynadığın oyun ne bilmiyorum ama 8gb ram güncel oyunlar için yetersiz ve açamayacak seviyede. Yapabileceğin tek şey kasmayan bir FPS'te FPS'ini sınırlandırmak ya da ram almak. Benimde 16gb ramim var AAA ya da ram optimizasyonu bozuk oyunlarda +100 FPS yüksek ayarda veriyor fakat görüntü gecikmesi oluşuyor, bu yüzden genelde bu tarz oyunlarda FPS'i sabitliyorum.

Oynadığın oyun ne bilmiyorum ama 8 GB RAM güncel oyunlar için yetersiz ve açamayacak seviyede. Yapabileceğin tek şey kasmayan bir FPS'te FPS'ini sınırlandırmak ya da RAM almak. Benim de 16 GB RAM'im var AAA'ya da RAM optimizasyonu bozuk oyunlarda +100 FPS yüksek ayarda veriyor fakat görüntü gecikmesi oluşuyor, bu yüzden genelde bu tarz oyunlarda FPS'i sabitliyorum.

Apex legendw oyun oynuyorum ve RAM'im 3000 MHz olmasina rağmen kullandığım RAM 2000 küsur de çalıştırıyor ve 3000'e çekince bilgisayar açılmıyor RAM'in kronik sorunu bana önerebileceğin çift kanal 16 GB RAM var mı?

Monitörünüz kaç Hz?
75 ama 75 Hz akıcılığını da hissettmyorum

Geri
Yukarı