RX6400 alınır mı?

Bütçe
4000

RX 580 yazdığına bakmayın aslında 570 ben bu bütçeye en uygun bu kartı biliyorum belki daha iyisi vardır bilemem.

RX 580 yazdığına bakmayın aslında 570 ben bu bütçeye en uygun bu kartı biliyorum belki daha iyisi vardır bilemem.
0 olarak

Kesinlikle 6500XT almanı öneririm dediğin oyunları yüksekte rahat oynatıyor. Ama PSU güncellemen gerek 350W yetmeyebilir.

Kanka bende sahibiyim okdr harika bir kart değil güzel ama 2. el alması daha mantıklı.

İşlemciyle çok darboğaz yapıyor. Ayrıca PSU yetmiyor.

En az kaç olmalı hocam 500 yeter mi?

Hocam düşünmediğimi sanıyorsunuz herhalde. Aşırı darboğaz olur.

6500XT'ye 500W yeter (kaliteli ancak) kendimde öyle kullanıyorum.

Selam 4K bütçem var. 2. sistemimi yükselteceğim yavaş yavaş.

Ryzen 3 3200G.
350W PSU.
1x8 2400 MHz RAM.
240 GB SSD.

Bu sisteme RX6400 alacağım. Aslında siparişi önceden verecektim fakat emin olamadım. RX6400 alırsam doğal olarak Vega 8 devre dışı kalacak. Bu durumda RX6400 beni GTA 5 hikaye modu, ETS 2, The Forest, ranch Simulator, Valorant, CS:GO oyunlarında beni götürür mü? Valorant ve CS oynuyorum da diğer oyunları yüksekte oynayabilir miyim? Ya da bu kart dışında öneriniz var mı?(ikinci el istemiyorum 4K bütçeye)

Hocam 6500XT alacaksanız 22.5. 1 sürümünü kullanmanızı tavsiye ederim 22.11. 2 sürümünden geri döndüm WHQL olmasına rağmen WattMan'lar vardı. (sıfır için güzel kart şimdiden hayırlı olsun)

Yeni konular

Geri
Yukarı