RX6500M laptop vs RTX 3050 laptop

Qobye

Centipat
RX6500M ile ilgili en ufak bir karşılaştırma videosu vs. bulamadım. RTX3050'li Gaming laptop modelleri 3K civarı daha pahalı. Fiyat farkına değer mi? RX6500M'de DLSS özelliği var mı? Bilgisi olan yardım edebilirse çok sevinirim.

RX 6500M modelde FSR var. Nvidia tarafındaki DLSS gibi. Geçenlerde Donanım Arşivi bu ekran kartını ihtiva eden bir laptop incelemesi yaptı. Ona bir bakın derim.

Daha yeni bir ekran kartı ama belli ki RTX 3050 muadili bir kart. Şahsen laptobun modeli de önemli. Ben olsam RTX 3050 tercih ederdim.

RX 6500M modelde FSR var. NVIDIA tarafındaki DLSS gibi. Geçenlerde Donanım Arşivi bu ekran kartını ihtiva eden bir laptop incelemesi yaptı. Ona bir bakın derim.

Daha yeni bir ekran kartı ama belli ki RTX 3050 muadili bir kart. Şahsen laptopun modeli de önemli. Ben olsam RTX 3050 tercih ederdim.

DLSS karşılığı varsa çok iyi o zaman. Model videodakiyle aynı sanırsam hocam. Yine yaklaşık bu fiyatlara daha iyi dediğiniz bir model var mıdır? Kimisi Acer Nitro diyor ama emin olamadım.

Geri
Yukarı