RX6600 10000 TL

Nereden nereye gelmişiz;

Screenshot_4.jpg

Ya hayır ben 10k'ya tüm sistemi almak istiyorum sadece ekran kartı değil 😶
Geçmişten geliyorsun heralde. Bu kadar esnek bir dolar kurunda fiyat durmaz aksine artar. Her geçen gün alım gücü düşüyor.
2 ay önce 6500₺ olan RX 6600, şimdi 10000₺. Vay be! gelişmek yerine aksine cahil bir toplum oluyoruz. Böyle çok iyi yerlere geliriz. Aynen devam. Ne alınacaksa şimdi alınmalı. Yoksa çok dizinizi döversiniz.

Siz de iyi aldınız hocam ya :D

Yazın koinlerin getirisi bayağı bir düşüşe geçmişti biliyorsun, rig bozanlar bile vardı ortalıkta global olarak. 6600 XT tam o dönemde çıktı satıcılar bile MSRP fiyatından koydular biz de indirdik. 5500 XT 8 GB'ı 4300 TL'ye sattım almak için olsun o kadar şimdi onun bile ikinci eli ikiye katlandı.

Yazın koinlerin getirisi bayağı bir düşüşe geçmişti biliyorsun, rig bozanlar bile vardı ortalıkta global olarak. 6600 XT tam o dönemde çıktı satıcılar bile MSRP fiyatından koydular biz de indirdik. 5500 XT 8 GB'ı 4300 TL'ye sattım almak için olsun o kadar şimdi onun bile ikinci eli ikiye katlandı.
Yakından takip ettik hocam süreci iyi verdiniz siz sistem olarak 6500'e düştü bizim buralarda siz satarken :)

720 dolar yapıyor. Orta seviye ekran kartı bile olması gereken fiyatın iki katı. Çıldırmama ramak kaldı. Bu ekran kartı fiyatları ne zaman düşecek acaba?

Geri
Yukarı