RX6600 alınır mı?

techno137

Centipat
2024'e kadar garantili Sapphire Pulse RX6600 8 GB kutulu faturalı buldum, farklı ilde olduğu için elden test etmeden Param Güvende ile alacağım. Altta FurMark testi bulunuyor. 3400'e alınır mı sizce?

IMG_20230114_144431.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Alınır, gelince sen de test et, bahsedilen dışında herhangi bir sorun olursa iade edersin.

3000 TL'ye garantili GTX 1660S buldum, çok yakınımda olduğu için elden onu alacağım. Param Güvende sisteminde çok sorun yaşayan oluyormuş çünkü.

Bu ilan için söylemiyorum bence almışken en azından RX 6600 al hocam.

Bu ilan için söylemiyorum bence almışken en azından RX 6600 al hocam.
Katılıyorum kesinlikle.

3000 TL ye garantili GTX 1660S buldum, çok yakınımda olduğu için elden onu alacağım. Param güvende sisteminde çok sorun yaşayan oluyormuş çünkü.
Param Güvende sistemi satıcı için daha tehlikeli, alıcıyı koruyan bir sistemdir zaten. Arkadaştan güncel testleri istedikten sonra güzel bir şekilde paketler ve gönderirse bir sorun yaşama olasılığınız çok düşük.

Hocam ekran kartı olarak RX6600 alsam ona uygun ekran kartı hariç sistem toplar mısınız? Bütçem 5500 TL eğer yetmezse biraz daha arttırabilirim.

Toplama PC'yi almak yerine parçaları kendin alırsan daha pahalıya gelir. Ama yine de ben kendim toplayacağım dersen tekrardan konu aç arkadaşlar yardımcı olur.

Geri
Yukarı