RX6600 ikinci el PC alınır mı?

qexiawess

Femtopat
Daha fazla  
Bilgisayar diziyorum. Şu ana kadar her şeyi aldım, sadece kasa kaldı. Ailemin maddi durumu iyi ama başından kalkmazsın diye PC almıyorlar, aldıramıyorum. Ben de düşük bütçe, 2-3 yıl dayanacak PC arıyorum. 2-3 yıl sonra kendi paramla alırım zaten. Sahibinden'de bu PC'yi buldum, alınır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
İşlemcisi çok sevilen bir işlemci olsa da artık yaşlandı ryzen 1.nesil işlemci kalmadı artık. Evet biliyorum ryzenlarda nesilden nesile sıçrayış Intel kadar belirgin olmasa dahi ben tavsiye etmem. Soket aynı olsa da anakart belli nesilden sonraki işlemcileri desteklemeyebilir. Buradaki pc rx6600 seviyesinde bir pc olduğu için değil muhtemelen zamanında rx570 civarı bir kartla alınmış 2019-2020'de sonradan yeni ekran kartı takmış. Ekran kartı dışında işlemci vs güncel değil yani. Sahibindende genelde toplu sistemleri tek tek toplamaya göre pahalı satarlar satıcılarınki nasıl bir zihniyet ise .d ben tavsiye etmem fiyatına göre her daim tek tek almayı deneyin.

SSD'si kronik sıkıntılı, anakartı cok dusuk. İslemcisi RX6600 kaldıracak gücte degil; alınmaz. İslemci tabanlı oyunlarda darbogaz olur.

İşlemcisi çok sevilen bir işlemci olsa da artık yaşlandı Ryzen 1.nesil işlemci kalmadı artık. Evet biliyorum Ryzen'larda nesilden nesile sıçrayış Intel kadar belirgin olmasa dahi ben tavsiye etmem. Soket aynı olsa da anakart belli nesilden sonraki işlemcileri desteklemeyebilir. Buradaki PC RX6600 seviyesinde bir PC olduğu için değil muhtemelen zamanında RX570 civarı bir kartla alınmış 2019-2020'de sonradan yeni ekran kartı takmış. Ekran kartı dışında işlemci vs güncel değil yani. Sahibindende genelde toplu sistemleri tek tek toplamaya göre pahalı satarlar satıcılarınki nasıl bir zihniyet ise. D ben tavsiye etmem fiyatına göre her daim tek tek almayı deneyin.

Tamamdır yardımınız için teşekkür ederim.

Hangi oyunları oynamayı düşünüyorsun ona göre tavsiye vermek isterim al ya da alma yönünde.

Bilgisayar diziyorum. Şu ana kadar her şeyi aldım, sadece kasa kaldı. Ailemin maddi durumu iyi ama başından kalkmazsın diye PC almıyorlar, aldıramıyorum. Ben de düşük bütçe, 2-3 yıl dayanacak PC arıyorum. 2-3 yıl sonra kendi paramla alırım zaten. Sahibinden'de bu PC'yi buldum, alınır mı?

Ekran kartı
İşlemci
Anakart
M.2 Ssd
Ram 2 Adet
Kasa+Psu
13.500 civarı bir şey tutuyor bazı parçaları sıfır bunu alman daha mantıklı olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı