RX6600 + Intel i5 11400 sisteme overclock nasıl yapılır?

Hocam RX6600 benim XT degilki öyle yazyor.
1658851021748.png

Sadeec XT'ye değil hocam, RX 6600'e de 2 tane oyun veriliyor.

Kusura bakmayın hocam. Ama benim ekran kartım AMD modeli değil başka marka sıkıntı çıkar mı acaba?
Hocam siz olayı çok yanlış anlamışsınız. AMD o ekran kartını üretiyor, diğer markalar da AMD'nin ürettiği ekran kartını kendi tasarımları ile üretiyorlar. Bütün markaların ana kaynağı AMD 😀

Hocam aldığım bilisiyar çoğu en yüksek ayaarda açar mı?
Hocam bende 11400f ve 3060 var. Cyberpunk'ı 1080p Ultra ayarlarda Ray Tracing ile oynuyorum. DLSS ultra performansa alınca 70-80 fps arası alıyorum. Siz o sistemde 1080p Ultra ayarlarda ray tracing ile biraz ayar düşürmek gerekebilir ama akıcı oynatir.

Hocam bende 11400F ve 3060 var. Cyberpunk'ı 1080p Ultra ayarlarda Ray Tracing ile oynuyorum. DLSS Ultra performansa alınca 70-80 FPS arası alıyorum. Siz o sistemde 1080p Ultra ayarlarda Ray Tracing ile biraz ayar düşürmek gerekebilir ama akıcı oynatir.

Hocam bir de aldığım bilgisayarin garantisi olur mu kutularla acaba?

Hocam bende 11400F ve 3060 var. Cyberpunk'ı 1080p Ultra ayarlarda Ray Tracing ile oynuyorum. DLSS Ultra performansa alınca 70-80 FPS arası alıyorum. Siz o sistemde 1080p Ultra ayarlarda Ray Tracing ile biraz ayar düşürmek gerekebilir ama akıcı oynatir.

Bir de hocam CPU sıcaklığı kulanmi ekran kartı sıcaklığı kulanini falan onları nereden gorebiliriz.

Son düzenleme:
Hocam bir de aldığım bilgisayarin garantisi olur mu kutularla acaba?

Bir de hocam CPU sıcaklığı kulanmi ekran kartı sıcaklığı kulanini falan onları nereden gorebiliriz.
Garanti olur tabi ki.
Oyunlarda sıcaklıkları ve kullanım değerlerini MSI Afterburner yazılımı ile görebilirsiniz.

Buradan bakabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı