RX6600 miningte çökme

sabo1993

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar, yeni RX6600 kart aldım fakat hangi ayarları denediysem deneyeyim durmadan aşağıdaki hatayı alıyorum. Yardım edebilecek overclock ayarı verebilecek var mı?

Dosya Ekleri

• unknown_2021.12.30-22.52.png
    unknown_2021.12.30-22.52.png
    183,7 KB · Görüntüleme: 82
Ben de sürekli bunu yaşardım RX 5700 de aylar aylar önce o nedenle Hive OS üzerinde kazmaya başlayınca kurtuldum. AMD sürücüsüyle ilgili bir durum. Team red miner kullanıyorsan içerisinde bulunan tdr fix dosyasını çift tık yap ve kayıt defterine girişini yap. Bir de öyle dene. Bu durumda bellek hızı düşürmek biraz daha yardımcı olabilir ama sen başka konuda bellek hızı düşürdüğünü söylemişsin. Sürücü zaman aşımı sorunlarının çözümüne yönelik araştırma yap bence.

Ben de sürekli bunu yaşardım RX 5700 de aylar aylar önce o nedenle Hive OS üzerinde kazmaya başlayınca kurtuldum. AMD sürücüsüyle ilgili bir durum. Team red miner kullanıyorsan içerisinde bulunan tdr fix dosyasını çift tık yap ve kayıt defterine girişini yap. Bir de öyle dene. Bu durumda bellek hızı düşürmek biraz daha yardımcı olabilir ama sen başka konuda bellek hızı düşürdüğünü söylemişsin. Sürücü zaman aşımı sorunlarının çözümüne yönelik araştırma yap bence.

Fakat bu dediğini yapamam 4 GB ayrı rigim var bu oyun bilgisayarımda olduğu için çözümü Windows'ta bulmam lazım. Normal bırakıp hiç dokunmazsam çoğu ayarı kaldırıyor fakat internet sekmesinde gezerken ya da film izlemeye kalktığımda hata veriyor.

Ben çözüm bulamamıştım. Hiç dokunmasam bile PC'ye bir iki gün sonra illaki veriyordu o hatayı ve ummadık zamanda duruyordu bu nedenle sürekli kontrol etmem gerekiyordu. Çok can sıkıcıydı. Sana bol şanslar bu hatayla ilgili. Başka madenci uygulamaları da dene belki çare olur.

Geri
Yukarı