RX6600 sistemde WattMan hatası olur mu?

PaRaDoKs

Hectopat
Daha fazla  
RX6600 ekran kartlı bir sistem toplamak istiyorum. Fakat son zamanlarda duyduğum WattMan hatası beni tedirgin ediyor.

Olabilir. Ama bileşenlerinizin, kullanacağınız sürücülerin, kasanızın ve ekran kartının modelinin kalitesine göre değişir. Emin olmamakla birlikte Sapphire Pulse modelinde daha çok olduğu söyleniyor. Ben de Sapphire Pulse modelini yaklaşık 1 aydır kullanıyorum ve tarayıcıda video izlerken 3 kez wattman aldım.

Bende Sapphire Nitro+ 6700 XT var sadece bilgisayarı açarken alıyorum WattMan hatası o da her zaman değil ASUS RX 5700 vardı onda da aynı şekildeydi, gücü tamamen kesip tekrar açtığım için olabilir belki bilmiyorum ama hala WattMan hatası var AMD ekran kartlarında.

Bende Sapphire Nitro+ 6700 XT var sadece bilgisayarı açarken alıyorum WattMan hatası o da her zaman değil ASUS RX 5700 vardı onda da aynı şekildeydi, gücü tamamen kesip tekrar açtığım için olabilir belki bilmiyorum ama hala WattMan hatası var AMD ekran kartlarında.

Yok demedik zaten, artık çözmesi daha basit.

Yok demedik zaten, artık çözmesi daha basit.

Nasıl çözülüyor hocam beni de bilgilendir sürekli bilgisayarı her açtığımda ayar yüklemekten gına geliyor.

Geri
Yukarı