RX6800 için monitör seçimi

Neden ön yargı var monstere monster attığınızdan daha iyi özellikli curvedı var

Attıkları asustan daha iyi ve fiyat farkı çok az

Ghosting ne oluyor hocam
Attığım videoyu izleyin,ufolar hareket ederken arkada siyah lekeler kalıyor.

Cooler Master'a bütçe yetmiyorsa buna bakın:

Anladım hocam peki sizin attığınız monitör güzel midir 2k 165 hz

Cooler Master'a bütçe yetmiyorsa buna bakın:
Daha çok hikayeli oyun oynayacağım valo cs gibi oyunlara ayda yılda arkadaşlarla girerim bundan dolayı öneri va mıdır ips midir

Daha çok hikayeli oyun oynayacağım valo cs gibi oyunlara ayda yılda arkadaşlarla girerim bundan dolayı öneri va mıdır ips midir
Daha çok hikaye ise tabii ki IPS hocam, bütçe yeterse Cooler Master yetmezse Asus 'u alabilirsiniz.

Bunla

Bunun farkı nedir hocam

Bir e bu var 3 ünden öneri hangisidr

Bunla

Bunun farkı nedir hocam

Bir e bu var 3 ünden öneri hangisidr

AQZ olan modeli alın, en güncel üretilen versiyonudur 2022 üretimli. Ayrıca İPS ekran, VQR olan model VA Panel. Curved, monitöre ekstra performans katmıyor sadece görünümden ibaret. Monster olan monitör hem 7 Bin TL ama IPS bile değil. Zaten hikayeli oyunlar oynuyormuşsunuz 27 inç ve İPS Panel monitör tam sizin için.

AQZ olan modeli alın, en güncel üretilen versiyonudur 2022 üretimli. Ayrıca İPS ekran, VQR olan model VA Panel. Curved, monitöre ekstra performans katmıyor sadece görünümden ibaret. Monster olan monitör hem 7 Bin TL ama IPS bile değil. Zaten hikayeli oyunlar oynuyormuşsunuz 27 inç ve İPS Panel monitör tam sizin için.
Teşekkürler hocam konu bitmiştir çok teşekkür ederim

2 hafta önce Aryond a32 aldım, ölü piksel yoktu fakat ghosting vardı. Ghosting testinden başarıyla geçiyordu bu arada fakat forumlarda yazıları aşağı kaydırırken ve oyun oynarken çok rahat görülebiliyordu. VA panel olduğu için değişim de yapsan aynısı olacak, normal dediler. İade ettim ve IPS paneldeki modelleri araştırdım. Fiyat bandında en iyisi olduğu söylenen Dell S2721DGFA çok tavsiye edildi ben de aldım. 1 haftaya yakın kullanıyorum çok memnunum, Monster monitörden sonra kalite farkını bizzat gördüm.

Geri
Yukarı