RX8 en güzel görünen body kit nedir?

Reechi

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bildiğiniz yurt içi ya da yurt dışında satılan RX8 body kitlerini atar mısınız? Benim favorim bu ikisi:

1616596539108.png

1616596555425.png

Araçla ilgili bilgi sahibi olmayanlar için kısaca anlatayım aracı: Araç 1.3 rotary motora sahip. Şehir efsanelerine göre 2.6 motorlara denk ama kesin bilgi yok. 1.3 olmasına karşın araç 231 beygir, 211nm torka sahip. Kısaca tork fakiri. Motoru pek açmayayım, siz internetten araştırın ama çalışma prensibi farklı. Motor 9-10K devir çevirebiliyor ve devirli gitmeyi çok seviyor. Ayrıyeten bizde 2010 model R3 paketi var, şehir içi normal gidersek 15 litre, tempolu egzoz açık 20+ yakıyor, en fazla 22 hesapladım ama bu araç için değer. Neyse ayrıyeten aracın fotoğrafını da koyayım, görmüş olursunuz:

1616596865217.png

Araba genel olarak çirkin hele o rx7 fd'den sonra bu kadar tipsiz bir araba çıkarınca dünyada da tutmadı zaten. O sebeple herhangi bir bodykit öneremeyeceğim her türlü çirkin bence.
Rotary'e laf yok

Araba genel olarak çirkin hele o RX7 Fd'den sonra bu kadar tipsiz bir araba çıkarınca dünyada da tutmadı zaten. O sebeple herhangi bir bodykit öneremeyeceğim her türlü çirkin bence.
Rotary'e laf yok.

Buna katılmıyorum maalesef arabanın stok hali bile yeterli ki RX serisidışardan içeriye doğru yapılmaya başlandığı için aracın kendisi 400/500 beygir seviyelerinde stabil kalabilmesi için üretildi yani aerodinamik olarak da gayet güçlü body kitlerle daha başka bir arabaya dönüşüyor ayrıyeten S2000 ve 350Z kullanıp gördüm bu arabanın verdiği viraj keyfini diğer arabalar vermiyor içindeyken dışarıyı unutuyorsun.

Buna katılmıyorum maalesef arabanın stok hali bile yeterli ki RX serisidışardan içeriye doğru yapılmaya başlandığı için aracın kendisi 400/500 beygir seviyelerinde stabil kalabilmesi için üretildi yani aerodinamik olarak da gayet güçlü body kitlerle daha başka bir arabaya dönüşüyor ayrıyeten S2000 ve 350Z kullanıp gördüm bu arabanın verdiği viraj keyfini diğer arabalar vermiyor içindeyken dışarıyı unutuyorsun.
Arabanın sürüşü stabilitesi motoru vb şeylerine laf atmadım sadece tipinin çirkin olduğundan bahsettim

Pandem Aeroyu çok yakıştırıyorum

1659800582166.png

Geri
Yukarı