Ryzen 1200 ve RX 550 sisteme güç kaynağı önerisi

Tip olarak beğenmedim. Zaten fanda 1 adet sanırım, benim gönderdiğim ürünler de adet olarak 5 fan bulunuyor. 5fanx15 liradan hesaplarsak :p eşittir 75 tl eder ki, ama Bu kasayla benim kasa arasında zaten hemen hemen fiyat farkı bulunmuyor. Yinede teşekkürler. O ileriye dönük fikrini değerlendircem, kardeş güç kaynağında öne çıkan marka varsa, önerilerinizi bekliyorum.

Kasa fena değil ama, güç kaynağı olanın fiyatı yüksek, diğeri de alınabilir az birşey fiyat inerse lakin sapphire ekran kartlarında araştırdığım kadarıyla soğutma da sıkıntı oluyormuş. Everest kasayı seçmemin sebebi de o ekran kartı kısmına denk gelen 2 adet fan var etkisi olur diye düşünüyorum.

Rx550 nin çok ısınacak bir kart değil ki.Tabi sadece RX550 düşünmemek gerekir ileride değişiklik yapacaksınız elbette araştırmanızı tavsiye ederim benden bu kadar.Eğer düşündüğün kasa olursa link atarsın bakarım.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı