Ryzen 1400 ve RX 480 Sistem Toplama

OnurAtakan

Hectopat
Ryzen 1400 ve RX 480 darboğaz yapar mı? Uzun ömürlü mü?

Ekran Alıntısı.PNG

Niye? Vatandan almayın. Kazıkçı, cahil bir yer. Her şeyde sorun çıkarıyorlar. Garanti süreçleri berbat. Çoğu elemanı hiçbir şey bilmiyor. Kalitesiz ürünleri en iyisi diye satmaya çalışıyorlar. Garantiden gelmiş ürünleri satıyorlar. Benim önerdiğim sitelerin hepsi güvenilirdir.

Niye? Vatandan almayın. Kazıkçı, cahil bir yer. Her şeyde sorun çıkarıyorlar. Garanti süreçleri berbat. Çoğu elemanı hiçbir şey bilmiyor. Kalitesiz ürünleri en iyisi diye satmaya çalışıyorlar. Garantiden gelmiş ürünleri satıyorlar. Benim önerdiğim sitelerin hepsi güvenilirdir.
peki bir sorum olacak aşşağı yukarı 1 ay sonra toplayacağım fiyatta fazla değişiklik olmaz değilmi

xfx güvenilirmi

Vatan'dan almanı tavsiye etmem. 1 sene önce anakart almıştım hem açılmış ürün gönderdiler hemde soketinin pini yamulmuştu. İade etmek içinde baya uğraştım. Suçu kargo şirketine atmışlardı.

Gerek yok. 275 GB zaten sizi 1-2 ay götürür o sırada da para biriktirip Toshiba P300 1TB HDD alınır.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı