Ryzen 1500X 1660 sistem Rust donuyor

İşletim sistemi
Windows 10

toxhin

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar Rust oynarken son 3 gundur oyun donuyor hiçbir şey yapamıyorum.
Sistem: Ryzen 1500X 1660 Super ekran kartı 16 GB RAM SSD yuklu oyun dosyaları dogrulama ve format attım sorun devam edıyor.

Nasıl donuyor? O oyunun optimizasyonu yerlerde diye biliyorum Afterburner ile tüm çekirdeklerin kullanımına bak derim eğer %100'e vursan varsa ayarları çekebildiğin kadar yukarı çek. 1500X ile 5500 XT 8 GB kullandım altından kalkıyor ama zorlanacağı oyunlar da olabilir.

oyuna 4-5 gun once bı guncelleme geldı ondan sonra bu sorunu yasamaya basladım daha agır oyunlarda oynuyorum hıc bı sorun olmuyor ama bu rust oyun donuyor pc de donuyor mecbur reset atıyorum cekırdek kullanımı normal

oyuna 4-5 gun once bı guncelleme geldı ondan sonra bu sorunu yasamaya basladım daha agır oyunlarda oynuyorum hıc bı sorun olmuyor ama bu rust oyun donuyor pc de donuyor mecbur reset atıyorum cekırdek kullanımı normal
Nerdeyse sistemimiz aynı hatta benimki biraz daha üst seviye ama bu sistemsel değil oyun ile alakalı bir sorun ben 1 yıldır oynuyorum ama benimde bu güncellemeden sonra başıma geldi (arkadaşlarımda da aynı sorun var) rust ın internet sayfasına geri bildirim olarak mesaj atın ki en yakın zamanda güncelleme ile düzeltsinler

Merhaba, ben de ryzen 3 3100 , 16gb ram 3200mhz , asus 1050ti var aynı sorunu yaşıyorum güncellemeden önce 80 90 fps alırken şimdi oyuna girmemle donup bilgisayarın kafayı yemesi arasında 10 saniye var yok bazen kendi kendine oyun kapatıyor bazen ise ben resetliyorum çözüm bulabilen var mı acaba ?

Geri
Yukarı