Ryzen 1500X ve GTX 1060 6GB PC Toplama

Konu 19 Temmuz 2017 zamanlı. Yani Ryzen anakartların BIOS'larının kötü olduğu zamandan kalma. Millet de uyumsuzluk gibi şeylerden muzdaripmiş. Şu an 31 Mart 2018'deyiz ve artık öyle bir sorun yok. Evet, MSI Tomahawk gibi ankartlar çok sıkıntı çıkardı. Ama sırf onun yüzünden MSI gibi bir markayı çöpe atmamak gerek. MSI Pc Mate Ryzen'de şu ana kadar en az sorun çıkaran MSI anakart ve tam bir F/P ürünü. MSI Tomahawk, Bazooka ben de önermem. Ama Pc Mate öneririm.

Asus bence anakartta iyi değil. Ben Prime B350 Plus alacaktım sonra gördüm ki ses kartı kötü, Type-C yok vs. ben de gidip Pc Mate aldım hem de 60 liram cebimde kaldı.

Şimdiye kadar kullandığım anakartlar içerisinde Asus beni çok üzdü. Eskiden olan olaylar bunlar belki şu an çok çok iyiler fakat marka tercihi yapacak olsam MSI tercih ederdim. Arkadaşın dediği gibi MSI B350 olarak çok tercih edilmiyor ve tavsiye edilmiyor. Bence pek fark yok MSI alınabilir. Asus'a güvenenler Asus alabilir :)

ASUS, anakart markaları arasında en az arıza veren markadır birçok kişiye göre.

Ayrıca Türkiye'de teknik servis olarak ASUS, yine MSI'dan katbekat iyidir. Almadan önce bunu da göz önünde bulundurun.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı