Ryzen 5 1600 ve GTX 1060 6GB PC Toplama

_emre226

Hectopat
*RYZEN 5 1600
*GTX 1060 6GB GAMING X
*MSI B350 PC MATE
*DDR4 16GB(2x8) 3000 MHZ CORSAIR VENGEANCE RAM
*TOSHIBA OCZ TR200 SSD
*SEAGATE BARRACUDA 1TB HDD
*COOLERMASTER MASTERBOX LITE 5 600W 80+ KASA

Bu sistemi Itopya'da olan "TANK" serilerini upgrade ederek satın almak istiyorum, sizce nasıl ? Fikrinizi almak istedim.

Yani 2X8 olunca 1000 lira ediyorlar. O zaman tavsiyem onların yerine Gskill Trident Z RGB alman olur. Hem 50 lira daha ucuz, hem görüntüsü daha güzel, hem de Ryzen ilk çıktığından beri Ryzen ile uyumlu ve stabil.

Yani 2X8 olunca 1000 lira ediyorlar. O zaman tavsiyem onların yerine Gskill Trident Z RGB alman olur. Hem 50 lira daha ucuz, hem görüntüsü daha güzel, hem de Ryzen ilk çıktığından beri Ryzen ile uyumlu ve stabil.
Hocam simdi soyle bir olay var. Ben bu sistemi Itopa'dan degilde de Vatan'dan alirsam 6000TL'yi gecebiliyor. Bende daha ucuza toplamak icin Itopya'daki hazır toplama bir kasanin islemcisini ve ramini yukseltip siparis etmeyi dusunuyorum. Eger RAM seçiminde dedigin RAM varsa bakarım. Önerin icin sagol.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı