Ryzen 1500X ve RX 580 Sistem Nasıldır?

withmercy

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Öğrencilik Erbabı
Son düzenleme:
Biraz araştırdım da anakartı mı sıkıntı bunun? Bakabilirseniz çok sevinirim :)
RX 580 madenciler tarafından sömürüldüğü için stoklara gelmesi biraz zor ondan bahsediyorum. Yani kaç aya gelir ve gelmesinden çok ne zaman normal fiyatıyla satılır? Sorulması gereken soru bu.

Not: Link açılmıyor.

RX 580 madenciler tarafından sömürüldüğü için stoklara gelmesi biraz zor ondan bahsediyorum. Yani kaç aya gelir ve gelmesinden çok ne zaman normal fiyatıyla satılır? Sorulması gereken soru bu.

Not: Link açılmıyor.

Anladım sağ olun. Düzenledim bu arada artık giriliyor.

''X'' ibaresi içeren bir işlemciye A320M anakart saçma olmuş. Ama onun dışında sistem gayet güzel.
Anladım teşekkür ederim. Eğer stoklar gelirse(umarım gelir) anakartı değiştirtmeye çalışırım. Peki bu sisteme hangi anakart olur? Bir de şunu sorayım bu anakartın sisteme dezavantajı nedir?

Sıralarsam eğer:
  1. Anakart B350 yongalı bir anakart ile değiştirilmeli.
  2. Almışken 16GB RAM almak daha mantıklı.
  3. VS serisi PSU'lardan şikayet var galiba. EVGA ya da Cooler Master'a yönelebilirsin.

Sıralarsam eğer:
  1. Anakart B350 yongalı bir anakart ile değiştirilmeli.
  2. Almışken 16GB RAM almak daha mantıklı.
  3. VS serisi PSU'lardan şikayet var galiba. EVGA ya da Cooler Master'a yönelebilirsin.
Sağ olun. 1 ve 3 için araştıracağım ancak ram için yeterli bütçem yok maalesef monitör ile birlikte 3700-3800 TL bir bütçem var.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı