Ryzen 1600 B2 performansı

OdinOCTA

Hectopat
Daha fazla  
Ryzen 1600 B2 modelini alacağım N11 adlı site üzerinden. Ekran kartı olarak 1660 Super düşünüyorum. Ryzen 2600 ile aynı performansta olduğu söyleniyor bu ne kadar doğru acaba? Belirttiğim ekran kartında muhtemelen darboğaz yapmayacaktır diye tahmin ediyorum. 300₺ daha fazla verip Ryzen 2600 almaya değer mi?

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ryzen 1600 B2 modelini alacağım N11 adlı site üzerinden. Ekran kartı olarak 1660 Super düşünüyorum. Ryzen 2600 ile aynı performansta olduğu söyleniyor bu ne kadar doğru acaba? Belirttiğim ekran kartında muhtemelen darboğaz yapmayacaktır diye tahmin ediyorum. 300₺ daha fazla verip Ryzen 2600 almaya değer mi?

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.
%5-7 civarı performans farkı var B2 ile, bencmark testlerine ulaşabilirsin. Senden ricam 2600 ile fark yok diyen arkadaşlara gül geç. Burada önemli olan nokta o performans farkı, o fiyat farkına değer mi değmez mi kararını sen ver

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı