Ryzen 1600 İçin Anakart ve RAM Önerisi

Barış Özcan

Hectopat
Başlıkta da belirttiğim gibi. Ryzen 5 1600 ve GTX1060 6GB'lı sistem toplamayı düşünüyorum hangi anakart ve RAM en iyisi olur bu sistem için ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle bütçeniz nedir?
Ryzen 2. nesil işlemcileri çıktı.
Benzer fiyata Ryzen 2600 / 2600X alabilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Öncelikle bütçeniz nedir?
Ryzen 2. nesil işlemcileri çıktı.
Benzer fiyata Ryzen 2600 / 2600X alabilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bütçe 4.000 ve 5.000 TL arası işlemci tavsiyenizi anlıyorum fakat konumuz anakart ve RAM.

Ben sadece anakart ve RAM için bütçenizi sordum.
Uygun fiyatlı RAM:
G.Skill SniperX Beyaz Kamuflaj 16GB (2x8GB) DDR4 3200MHz RAM F4-3200C16D-16GSXWB - Nanokatalog
RGB aydınlatmalı RAM:
G.Skill TridentZ RGB Series 16GB DDR4 3200Mhz RAM F4-3200C16D-16GTZR - Nanokatalog

Linkteki mağaza hakkında:
Nanokatalog güvenilir bir mağazadır. Ancak Türkiye stoklarında olmayan ürünlerin gelmesi 1 ay sürebiliyor. Arayıp Türkiye stoklarında var mı yok mu teyit ettiriniz.
Ayrıza Nanokatalogdaki ürünler İthalatçı garantilidir. Türkiye garantisi mevcut değildir.
Siteden garanti hakkında daha detaylı bilgi alabilirsin.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı